کد خبر: ۵۵۰۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹

ملی‌پوش وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان تأکید کرد کشتی‌گیری که به مدال جهانی فکر می‌کند به نام رقبا اهمیتی نمی‌دهد.

به گزارش شفاف، محمدرضا مختاری در گفت و گویی درباره وضعیتش برای حضور در مسابقات جهانی 2022 بلگراد اظهار داشت: از نظر فنی و البته روحی شرایطم خوب است، فقط یکی دو روز به خاطر تزریق واکسن دچار ضعف شدم، اما بعد از آن تمریناتم را دوباره از سر گرفتم.

وی که سال گذشته نیز عضو تیم ملی فرنگی در وزن 72 کیلوگرم بوده است، تأکید کرد: مسابقات جهانی پارسال را به دست فراموشی سپردم و سعی کردم از تجربه‌ای که در اسلو به دست آوردم، در بلگراد استفاده کنم و در جهانی امسال بهترین نتیجه را بگیرم.

مختاری که در جام تختی موفق شد مدال طلا بگیرد، ادامه داد: بعد از جام تختی، در مسابقات قهرمانی آسیا طلا گرفتم و بعد از آنهم در مسابقات رنکینگ قزاقستان در یک وزن بالاتر سوم شدم.

این کشتی‌گیر شیرازی همچنین در مورد رده‌بندی‌اش در وزن 72 کیلوگرم تصریح کرد: چون در مسابقه رنکینگ‌داری که اخیراً رفتم، در یک وزن بالاتر کشتی گرفتم، رده ششم را در اختیار دارم. البته با توجه به اینکه کشتی‌گیر روسیه به بلگراد نمی‌آید و محروم است و اینکه آمویان به 77 کیلوگرم رفته است، در قرعه‌کشی رده چهار را خواهم داشت.

مختاری راجع به غیبت روس‌ها در مسابقات جهانی پیش رو خاطر نشان کرد: زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنم. برای من خیلی فرقی نداشت که روسیه باشد و یا نباشد، کشتی‌گیر روس هم مثل بقیه رقبا. کسی که می‌خواهد اول شود باید همه را ببرد. من صد درصد به مدال فکر می‌کنم و برای رسیدن به آن نهایت تلاشم را خواهم کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: