کد خبر: ۵۵۰۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه همراهان مصدوم یک حادثه تصادف با نیروی اورژانس درگیر شدند، گفت: این درگیری باعث شکسته شدن بینی و پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی ما شد.

به گزارش شفاف، جعفر میعادفر با بیان اینکه ساعت 3 و 10 دقیقه بامداد روز گذشته گزارشی مبنی بر تصادف در محور سرپل‌ذهاب به کرند غرب به اورژانس 115 اعلام شد؛ اظهار کرد: ‌همکاران پایگاه فوریت‌های پزشکی کرند غرب و سرپل‌ذهاب به محل اعزام شدند و مصدومین حادثه ترافیکی را به بیمارستان شهدای سرپل‌ذهاب منتقل کردند اما یکی از مصدومین نیاز به خدمات تخصصی‌تر و اعزام به شهرستان کرمانشاه را داشته است.

وی افزود: در حین اعزام بیمار به بیمارستان، همراهان بیمار اصرار می‌کنند که حتماً بایستی سه نفر از همراهان با بیمار به کرمانشاه اعزام شوند که توسط تکنسین فوریت‌های پزشکی با توجه به قوانین اورژانس از ورود همراهان اضافی به آمبولانس خودداری می‌شود، نهایتاً مصدوم با یک همراه به بیمارستان تخصصی در شهرستان کرمانشاه اعزام می‌شود.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در میانه مسیر با سد کردن جلوی آمبولانس همراهان بیمار از ماشین پیاده شدند و با همکاران اورژانس درگیر شدند و کتک‌کاری کردند که این درگیری باعث شکسته شدن بینی و پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی شده است.

اورژانس , وزارت بهداشت , بهداشت و درمان ,

میعادفر تصریح کرد: این موضوع از طریق مراجع قضایی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل‌ذهاب تحت پیگیری است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: