کد خبر: ۵۵۰۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی درباره نقل و انتقال سوابق بیمه بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی در دستور کار نمایندگان در جلسات علنی هفته آتی قرار دارد.

به گزارش شفاف، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته آینده، در روزهای یکشنبه (23 مرداد) و سه‌شنبه و چهارشنبه (25 و 26 مرداد) جلسه علنی دارد.

دستور کار نمایندگان در جلسات علنی هفته آتی به شرح ذیل است:

-ادامه رسیدگی به گزارش شفاف، ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری اعاده شده از شورای نگهبان.
-بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درباره طرح بانکداری جمهوری اسلامی.
-رسیدگی به گزارش کمسیون قضایی و حقوقی درباره طرح اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی.
- بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش با هدف تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و طرح ساماندهی و تامین و تربیت نیروی انسانی.
-بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی.
-ارزیابی گزارش کمسیون عمران درباره طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری‌ها.
-رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی درباره کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی و لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران.

*سوال

- رسیدگی سؤال مهدی عسگری، نماینده البرز از بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان نیز در دستورکار جلسات هفته آتی نمایندگان قرار دارد.

-گزارش نهایی کمیسیون صنایع درباره تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان، گزارش کمیسیون عمران با موضوع فروریزش ساختمان متروپل آبادان، گزارش کمیسیون آموزش مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نیز در جلسات علنی هفته آینده قوه مقننه بررسی می‌شود.

-بررسی تقاضای دو فوریت طرح الزام دولت به فعالسازی دیپلماسی اقتصادی نیز هفته آینده در دستورکار نمایندگان است.

انتهای‌پیام/

 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: