کد خبر: ۵۵۰۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: پاداش‌های فدراسیون جهانی والیبال حق ماست، ولی نمی‌توانیم حق‌مان را بگیریم.

به گزارش شفاف، میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از تمرین عصر پنجشنبه این تیم اظهار داشت: سیدمحمد موسوی پیشکسوت همه ماست و حتی زمانی که سعید معروف در تیم ملی بازی می‌کرد، کاپیتان دوم تیم ملی ایران بود. بنابراین من کاپیتانی را به او اهدا نکردم و لطفی در حقش انجام ندادم.

کاپیتان تیم ملی ایران ادامه داد: مسابقات قهرمانی جهان با سایر رقابت‌ها تفاوت زیادی دارد و ما باید از لحاظ جسمی و ذهنی کاملاً آماده باشیم. تا اینجا همه چیز به خوبی پیش رفته است.

عبادی‌پور درباره انتقادات شدید محمد موسوی از امکانات اردوی تیم ملی تصریح کرد: من پیش از این هیچ‌گاه در مورد امکانات فدراسیون حرف نزده بودم، چون این امکانات هیچ‌وقت کامل نبوده است. اگر موسوی چیزی در این مورد گفته، کاملاً درست گفته است. ما دو ماه دور از خانواده و با فشار بالا در مسابقات حاضر بودیم و حالا تنها 18 میلیون تومان پاداش گرفتیم که اگر آن را به ما نمی‌دادند، خیلی بهتر بود.

کاپیتان تیم ملی گفت: من شخصیت خودم و بازیکنان تیم را که تحت این فشار بالا و بدون پزشک و ماساژور، مسابقه داده و تمرین کردند، بیشتر از این حرف‌ها و این مبلغ‌ها می‌بینم.

عبادی‌پور همچنین خاطر نشان کرد: ما در ایتالیا با مسئولان فدراسیون جهانی والیبال جلسه‌ای برگزار کردیم و آنها فاکتور واریزی مربوط به پاداش‌های فدراسیون جهانی به ایران را به ما نشان دادند، ولی تاکنون حتی یک ریال هم از این مبالغ به ما پرداخت نشده است. این پاداش‌ها حق ماست، ولی نمی‌توانیم حق‌مان را بگیریم.

وی تصریح کرد: ما حتی اتاق پزشک هم نداریم و باید از جیب خودمان مکمل غذایی بخریم. ما تنها به عشق مردم والیبال بازی می‌کنیم.

عبادی‌پور در پایان در مورد مسئولیت کاپیتانی تیم ملی گفت: خوشبختانه بازیکنان ما بسیار حرفه‌ای هستند و فشاری از بابت کاپیتانی به من وارد نمی‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: