کد خبر: ۵۵۰۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴

رقابت‌های کشتی فرنگی در بازی‌های کشورهای اسلامی با صعود دو ملی‌پوش کشورمان به فینال در پنج وزن دوم پیگیری شد.

به گزارش شفاف، مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های کشورهای اسلامی از ساعت 13 امروز در شهر قونیه ترکیه در حال برگزاری است که در پایان مسابقات مقدماتی، 2 نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و 3 نماینده راهی دیدار رده بندی شدند.

در پایان مسابقات صبح، رامین طاهری در وزن 87 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن 130 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و امید آرامی در وزن 60 کیلوگرم، محمدجواد رضایی در وزن 67 کیلوگرم و امین کاویانی نژاد در وزن 77 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم امید آرامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر فواد فاجاری از مراکش را مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل ژولامان شارشنبکوف دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا از قرقیزستان با نتیجه 5 بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. آرامی در این دیدار به مصاف محمدکودیر یوسوپوف از ازبکستان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر 3 مغلوب حسرت جعفراف دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از آذربایجان شد و با توجه به راهیابی این کشتی گیر به دیدار فینال، نماینده کشورمان به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار به مصاف نوبت اف از ترکمنستان می رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: