کد خبر: ۵۵۰۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ریشه جریان فتنه را باید در کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی جست و امروز نیز که مسئولان نظام در پی یک مذاکره باعزت برای مشکلات و رفع تحریم‌ها هستند، باز هم شاهد رفتارهایی از سوی سران فتنه هستیم.

به گزارش شفاف، مهدی اقراریان صبح امروز در جریان هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: ان‌شاءالله هفته آینده نطقی را در خصوص یک‌سالگی شورای ششم و تجربیاتی که در این مدت کسب کرده‌ایم به استحضار مردم و رسانه‌ها خواهم رساند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به بیانیه روزهای گذشته میرحسین موسوی و حمله او به شهید حسین همدانی گفت: این بیانیه در روزهای گذشته توسط سران فتنه مطرح شده است و این درحالی است که این افراد کارهایی را در فتنه 88 انجام دادند که هیچ‌گاه ملت آنها را فراموش نخواهد کرد و امروز نیز به شهدا حمله می‌کنند.

اقراریان با بیان اینکه "ما امنیت و اقتدار امروز کشورمان را مرهون این شهدا هستیم"، گفت: ریشه جریان فتنه را باید در کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی جست و امروز نیز که مسئولان نظام در پی یک مذاکره باعزت برای مشکلات و رفع تحریم‌ها هستند باز هم شاهد چنین اتفاقاتی از سوی سران فتنه هستیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: