کد خبر: ۵۵۰۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم در اصفهان و دیدار مقابل ذوب‌آهن با بدشانسی به برد نرسیده است.

حمید درخشان در گفت و گویی، درباره عملکرد پرسپولیس در بازی با ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس در مجموع نمایش خوبی داشت و تیم حریف هم فقط آمده بود تا یک امتیاز از این بازی بگیرد. از طرفی 10 نفره شدن میزبان هم باعث شد تا آنها در لاک دفاعی فرو بروند و این کار پرسپولیس را سخت‌تر کرد. تیمِ گل‌محمدی نمایش خوبی در این بازی داشت، ولی در اصفهان بدشانس بود و نتوانست به برد برسد در صورتی که گرفتن سه امتیاز حق پرسپولیس بود.

وی در مورد اضافه شدن مهاجم هلندی به پرسپولیس، آنهم در حالی که در چند سال گذشته آمار چندان خوبی از لحاظ گلزنی نداشته است، عنوان کرد: قضاوت در مورد این بازیکن زود است و همه ما امیدواریم که او خرید خوبی برای پرسپولیس باشد. موفقیت لوکادیا به هافبک‌های پرسپولیس وابسته است و این موضوع بسیار اهمیت دارد که بازیکنان خط میانی پرسپولیس به خوبی این بازیکن را در موقعیت گل قرار بدهند. اگر این اتفاق رخ بدهد قطعاً لوکادیا هم موفق خواهد بود. او به تنهایی نمی‌تواند بار خط حمله پرسپولیس را به دوش بکشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به شانس قهرمانی این تیم در لیگ امسال هم تصریح کرد: از حالا چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی پرسپولیس قطعاً یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی است. استقلال، سپاهان، فولاد و گل‌گهر هم تیم‌شان را تقویت کرده‌اند و رقابت برای قهرمانی بسیار سخت و فشرده است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: