کد خبر: ۵۵۰۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰

مهران برومند با اعلام اینکه نسخه سینمایی مست عشق اول در سینماها اکران می‌شود، گفت نسخه مینی سریال این فیلم قرار است در نمایش خانگی پخش شود اما هنوز با هیچ کدام از پلتفرم‌ها به نتیجه نهایی نرسیدیم.

به گزارش شفاف، مهران برومند تهیه‌کننده فیلم سینمایی "مست عشق"، خبر نمایش این فیلم در شبکه نمایش خانگی را تکذیب کرد.

این تهیه‌کننده بیان کرد: "مست عشق" در کنار نسخه سینمایی خود، دارای یک مینی سریال 5 قسمتی است. برنامه‌ریزی ما این است که در ابتدا این فیلم در سینماهای سراسر کشور اکران شود. آنچه که قرار است در نمایش خانگی، دیده شود، نسخه سریالی آن است.

او با اشاره به اینکه برای نمایش سریال، با هیچ کدام از پلتفرم‌ها قرارداد نبسته‌ایم، گفت: ما با بسترهای برخط در حال مذاکره‌ایم و هنوز هیچ‌کدام از پلتفرم‌ها به عنوان پخش‌کننده این سریال مشخص نشده‌اند.

برومند درباره زمان اکران جهانی این فیلم گفت: زمان پخش خارجی این فیلم همزمان با اکران داخلی آن خواهد بود.

وی درباره حل و فصل مشکلات مالکیت و سرمایه‌گذاری فیلم گفت: تمام مشکلات این حوزه که با طرف ترکیه‌ای فیلم وجود داشت برطرف شد و سهام فیلم به‌طور کامل در اختیار طرف ایرانی قرار گرفت.

او با اشاره به همکاری مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد برای برطرف شدن مسائل فیلم بیان کرد که دیگر مواردی که راجع‌به فیلم مطرح بود نیز با همکاری ایشان حل شد و در حال حاضر برای اکران فیلم هیچ مشکلی نداریم.

تهیه‌کننده "مست عشق" نیز در پایان درباره ضرورت تولیدات درباره مفاخر فرهنگی و ملی ایران بیان کرد: این خلأیی است که دوستان ما از سال‌ها قبل آن را احساس می‌کردند. تلاش ما این بود که با برداشتن قدم او بتوانیم، این مسیر را برای دیگر فیلمسازان باز کنیم. حقیقت این است که همواره تولید در این زمینه‌ها دارای واهمه و ترس‌هایی است که با ساخته شدن اولین فیلم برای دیگر سینماگران از بین می‌رود. امیدوارم که شرایط بهتری برای تولیدات درباره مفاخر ملی، ادبی و مذهبی کشور فراهم شود. ما با کشورهای مختلفی در اطراف دارای مشترکات تمدنی و فرهنگی هستیم که باید از آن در راستای تولیدات ارزشمند سینمایی بهره‌مند شویم. اگر این همگرایی رخ دهد می‌توانیم شاهد تشکیل بازار مشترک با کشورهای همسایه و حتی اروپایی مانند فرانسه که به این دست تولیدات علاقمندند نیز دسترسی داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: