کد خبر: ۵۵۰۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس درباره وضعیت ستاره آرژانتینی جدید این تیم پس از مصدومیت در اولین بازی فصل توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شفاف، یوونتوس اولین بازی رسمی فصلش را با برتری 3 بر صفر مقابل ساسولو در تورین به پایان رساند که در این بازی ستاره آرژانتینی جدید این تیم آنخل دی‌ماریا یک گل زد و یک پاس گل داد اما در اواسط نیمه دوم مصدوم شد و به همین سبب میدان را هم ترک کرد. نه تنها دی‌ماریا بلکه دیگر بازیکن یوونتوس، دنیس زکریا هم لنگان لنگان میدان را ترک کرد.

گزارش‌های اولین از آسیب‌دیدگی عضله نزدیک کننده زانوی پای چپ دی‌ماریا حکایت داشته است، هر چند آلگری نسبت به این موضوع چندان نگران نیست. او گفت: من چندان نگران نیستم. ببینیم نتایج معاینات تکمیلی چه می‌شود. متأسفانه این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. دی‌ماریا از یک هفته پیش از همین ناحیه احساس درد داشت و شاید بهتر بود که بعد از زدن گل سوم او را از زمین بازی بیرون می‌آوردم اما دیدم که دارد از بازی‌اش لذت می‌برد و به همین دلیل اجازه دادم که ادامه دهد. وضعیت زکریا چیز خاصی نیست. فقط یک کوفتگی است. مهمترین چیز این است که ما مسابقه‌ای که برای بردنش واقعاً انگیزه داشتیم را بردیم، مسابقه که به هیچ عنوان آسان نبود.

ورود دی‌ماریا به بیانکونری باعث ایجاد تغییراتی در تاکتیک‌ها و چیدمان بازیکنان این تیم شد. آلگری در این باره هم گفت: من دی‌ماریا را در یک جناج قرار دادم و خوان کوادرادو را در جناح دیگر. بعد از وقفه بین دو نیمه خیلی راحت توپ را لو می‌دادیم و لازم بود که بهتر از آن از مالکیت‌مان بر توپ استفاده کنیم. بازیکنی که مرا خیلی تحت تأثیر قرار داد برمر (مدافع میانی جدید یوونتوس) بود چون خیلی سریع خودش را با تیم هماهنگ کرده است. او خیلی خونسرد است و در طول بازی فقط یک بار پیش آمد که به او تذکر بدهم. ولاهوویچ؟ او وقتی گل می‌زند بسیار خوشحال است اما همیشه به دنبال ارتقای سطح خودش است. من از او راضی‌ام. تیم به گل‌های او نیاز داشت.

آلگری در پایان درباره تلاش یوونتوس برای خرید لئاندرو پاردس از یوونتوس صحبت کرد، شایعه‌ای که با انتشار یک خبر تقویت شد. پاردس بازی یوونتوس را به صورت زنده در شبکه‌های اجتماعی تماشا می‌کرد و هم‌تیمی سابقش دی‌ماریا را هم در جریان بازی تقویت کرد.

سرمربی بانوی پیر اما این خبر را الزاماً به معنای محتمل بودن انتقال پاردس به یوونتوس ندانست. او در این باره هم گفت: پاردس و دی‌ماریا با هم رفیق هستند. هردو آرژاتینی‌ هستند پس طبیعی است که پیگیری کار یکدیگر باشند. من نمی‌دانم که آیا ما خواهیم توانست بازیکن دیگری بخریم یا نه. فعلاً باید با بازیکنانی که در اختیار دارم کار کنم. باشگاه تا همین الان هم خوب کار کرده است. ما بازیکنان مهمی را از دست دادیم اما جانشینان خوبی برای آنها جذب کردیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: