کد خبر: ۵۵۰۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

رئیس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر در پی درگذشت برزویه عکاس سینمای ایران پیام‌های تسلیت صادر کردند.

به گزارش شفاف، در پی درگذشت بابک برزویه عکاس سینما، رئیس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر پیام‌های تسلیتی صادر کردند.

پیام تسلیت رییس سازمان سینمایی

«انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت زنده‌یاد بابک برزویه عکاس پیشکسوت و صادق، با پشتکار و صاحب سبک و همکار گرانمایه و ارزنده ما موجب تالم بسیار شد.

او از چهره‌های شناخته شده عرصه عکاسی فیلم، سینما و مطبوعات کشور بود که در مدت حیات خود توانست آثار فاخر و برجسته بسیاری به یادگار بگذارد.

ضمن تسلیت به خانواده گرامی وی، اصحاب ارجمند سینما و رسانه، به‌ویژه عکاسان مطبوعاتی از خداوند متعال برای او رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و سلامتی مسئلت دارم»

پیام تسلیت دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

«کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ ثمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُونَ

خبر ناگوار درگذشت بابک برزویه دوست‌داشتنی که از حاذق‌ترین و قدیمی‌ترین عکاسان مطبوعاتی و سینمایی به‌شمار می‌رفت، ما را نیز چون خانواده بزرگ سینما و رسانه متألم و متاثر گردانید.

او که در جرگه پیشکسوتان عرصه عکاسی خبری، هنری و سینمایی قرار می‌گرفت، در سال 1375 برای عکاسی فیلم سینمایی «سفر به چزابه» مرحوم رسول ملاقلی‌پور، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین عکاسی فیلم از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شد.

از آنجا که در میانه خیل ثانیه‌های بی‌صدا هر دم جرس فریاد می‌دارد که بربندید محمل‌ها، بابک برزویه عزیز نیز که همواره دوستی مشفق و همراهی فروتن بود، ترک تن و دنیای فانی گفت تا علاوه‌بر خانواده داغ‌دارش، جامعه هنری و رسانه‌ای را نیز با قاب‌های ماندگارش تنها بگذارد.

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ سینما و رسانه، ضمن عرض تسلیت و همدردی، برای بازماندگان و به‌ویژه خانواده محترم ایشان صبر جمیل و برای آن مرحوم غفران واسعه الهی مسئلت می‌دارم.»

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: