کد خبر: ۵۵۰۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰

ثبت‌نام از بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل حضور پرشور بازنشستگان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از طریق مهیا کردن محل استراحت و اسکان آنها آغاز شد.

به گزارش شفاف، روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: زائرین بازنشسته و علاقه‌مند می‌توانند در صورت تمایل از تاریخ 26 مرداد ماه به مدت یک هفته تا روز چهارشنبه 2 شهریورماه 1401 برای ثبت درخواست امکان استفاده از مجموعه خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری از طریق سامانه مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir اقدام کنند.

همچنین این صندوق جهت تسهیل عزیمت زائرین به کربلای معلا و حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اقدام به مشارکت در برپایی موکب‌هایی در شهرهای کربلا، نجف و مسیر نجف به کربلا در کشور عراق کرده است تا همراه با زائرین حسینی به ویژه بازنشستگان در این مراسم معنوی و باشکوه مشارکت کند.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام از متقاضیان هیچگونه تعهدی برای صندوق بازنشستگی کشوری برای اعزام و حمل و نقل برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

با توجه به اینکه بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین تشرف به زیارت اربعین حسینی منوط به ثبت‌نام در سامانه سماح و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در این زمینه است، بنابراین مشتاقان باید در این سامانه ثبت‌نام قطعی کرده و سپس به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و برای استفاده از محل اسکان زائرین حسینی و سایر خدمات ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: