کد خبر: ۵۵۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: با برگزاری بازی‌های هفته دوم لیگ برتر با حضور تماشاگر در حق تیم استقلال ظلم شد.

به گزارش شفاف، سعید فتاحی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتقاد از تصمیمات دوگانه سازمان لیگ در خصوص برگزاری بازی‌ها با حضور تماشاگر در هفته دوم اظهار داشت: صرفاً به دنبال برقراری عدالت هستیم. مهمترین بحث ما این است که برخوردها باید یکسان باشد تا عدالت رقم بخورد. وقتی که عدالت رقم نمی‌خورد، سلامت لیگ زیر سؤال می‌رود. اینکه هفته اول بازی‌ها بدون تماشاگر بود، یک اتفاق بد شمرده می‌شود و هشت تیم از این بابت ضرر کردند.

وی افزود: درست است که یکسری از ورزشگاه‌ها زیرساخت لازم را نداشتند ولی باشگاه استقلال و چند باشگاه دیگر که زیرساخت لازم را داشتند چرا باید پاسوز دیگران شوند؟ اصلی‌ترین رکن برگزاری یک مسابقه، حضور تماشاگران است. وقتی بدون رأی انضباطی باشگاهی را از داشتن تماشاگرانش محروم می‌کنیم، عدالت را زیر پا گذاشته‌ و به تماشاگران و آن تیم ظلم کرده‌ایم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ورزشگاه آزادی زیرساخت لازم را داشت ولی گفتند که باید بازی بدون تماشاگر باشد. سؤال ما این است که از هفته قبل تا الان چه اتفاقی رخ داده که بازی هفته دوم در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگر است؟ این جا حق ما ضایع شده و سازمان لیگ باید پاسخگو باشد. درخواست ما این است که سازمان لیگ جلسه‌ای را برگزار کند و صورت جلسه در ادامه تنظیم شود تا در هفته اول دور برگشت هم بازی‌ها بدون تماشاگر باشد و عدالت رعایت شود. این درخواست ما است و امیدوارم زودتر سازمان لیگ راهکار خود را معرفی کند. تا جایی که بنده می‌دانم گیت‌های ورزشگاه‌های نفت مسجدسلیمان، فولاد و گل‌گهر درست بوده و در حق این تیم‌ها هم علاوه بر استقلال ظلم شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: