کد خبر: ۵۵۰۸۴۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۵

شهردار منطقه ۸ گفت: جمع‌آوری سد معبری‌ها و وانتی‌های منطقه به منظور مقابله با بی‌نظمی، آلودگی‌های بصری و درخواست‌های متعدد شهروندان، مطابق قوانین با جدیت پیگیری و در حال انجام است.

به گزارش شفاف، فاطمه تنهایی اظهار کرد: سد معبر، وانتی‌ها و بساط‌گستران علاوه بر ایجاد ترافیک در این خیابان، انواع حوادث و تخلفات راهنمایی و رانندگی را در پی داشته‌اند که رفع آن همواره یکی از مطالبات شهروندان و کسبه جهت امنیت تردد و کسب کار بوده است.

به گفته شهردار منطقه 8، این طرح در خیابان‌های لشگر(شهید حیدری)، شهید فتاحی، دماوند و چهارراه نظام‌آباد پوشش داده می‌شود و جمع‌آوری وانتی‌ها و سد معبری‌ها در این محدوده‌ها به صورت مستمر در حال انجام است.

وی افزود: خیابان شهید مدنی نیز یکی از معابر اصلی و مهم در منطقه 8 است و به مکان‌ها و معبرهای مهمی مانند بیمارستان امام حسین(ع) و بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان رسالت و ... منتهی می‌‌شود؛ لزوم رفع این معضل جهت برطرف شدن گره‌های ترافیکی و رفاه حال شهروندان در دستور کار است.

شهردار منطقه 8 با اشاره به همکاری نیروهای شرکت شهربان در اجرای این طرح تصریح کرد: شهرداری منطقه، پلیس راهور و نیروی انتظامی در راستای تسهیل در عبور و مرور و رفع انواع آلودگی‌های بصری و مزاحمت‌های ایجاد شده و همچنین نگهداشت منطقه طرح جمع‌آوری وانت‌ بارها و سد معبری‌ها در دستور کار قرار گرفت و با اعمال قانون تردد در این خیابان تسهیل می‌شود.

تنهایی با اشاره به اهمیت و رعایت حقوق شهروندی و رضایت اجتماعی در مدیریت شهری منطقه 8 اظهار کرد: هدف از این اقدام، برقراری انضباط شهری، حفظ حقوق شهروندی و مطالبه شهروندان و رضایت کسبه این محدوده بوده و مقابله با بی‌نظمی‌ها و آلودگی‌های بصری و صوتی را با گشت‌زنی شبانه تیم انضباط شهری در سطح محدوده، مطابق با قوانین و با جدیت پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: