کد خبر: ۵۵۰۸۹۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳

رئیس پلیس پایتخت به‌صورت هدفمند، طرح دستگیری سارقان تابلوهای راهنمایی و رانندگی در دستور کار پلیس‌های پیشگیری و راهور وجود دارد و در این زمنیه باندهایی دستگیر شده‌اند که غالبا پیمانکارانی بوده‌اند که در این حوزه فعالیت داشته‌اند.

به گزارش شفاف، سردار حسین رحیمی با تاکید بر اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت‌سواران در پایتخت اظهار کرد: طرح ساماندهی موتورسیکلت‌سواران به طور مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: متاسفانه با توجه به حجم بالای وجود و تردد موتورسیکلت در سطح معابر علیرغم تلاش‌های صورت گرفته شاهد برخی تخلفات ترافیکی از جمله عبور از چراغ قرمز، حرکت در پیاده رو و... هستیم که بطور جد با این تخلفات برخورد خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با توجه به قدرت مانور بالای موتورسیکلت، این وسیله غالبا از سوی سارقان مورد استفاده قرار می‌گیرد، عنوان کرد: پوشاندن پلاک وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت تخلف محسوب می‌شود و بطور جدی با این مسئله برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تردد موتورسیکلت‌های بالای 200 سی‌سی ممنوع و در صورت مشاهده توقیف خواهند شد، ادامه داد: در بحث ساماندهی موتورسیکلت‌سواران تاکنون طرح‌های سلبی و ایجابی بسیاری انجام گرفته است که همه این طرح‌ها براساس مطالبات مردمی است.

سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در برخی موارد مشاهده می‌شود برخی بانوان ترک‌نشین موتورسیکلت‌ها و سرنشینان خودروها فاقد حجاب و پوشش لازم و مناسب هستند، تصریح کرد: لازم است که شهروندان گران‌قدرمان دقت لازم را درخصوص رعایت شئونات اسلامی داشته باشند.

وی افزود: پلیس در راستای مطالبات مردمی با مصادیق بدحجابی و بدپوششی برخورد خواهد کرد و این موضوع بطور جدی در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به‌صورت هدفمند، طرح دستگیری سارقان تابلوهای راهنمایی و رانندگی در دستور کار پلیس‌های پیشگیری و راهور وجود دارد و در این زمنیه باندهایی دستگیر شده‌اند که غالبا پیمانکارانی بوده‌اند که در این حوزه فعالیت داشته‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: