کد خبر: ۵۵۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اقدام اخیر نظامیان در ضرب و شتم فلسطینیان را که انتشار ویدئوی آن در شبکه‌های اجتماعی واکنش گسترده‌ای را به دنبال داشته است، «منزجرکننده» توصیف کرد.

به گزارش شفاف، آویو کوخاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی، حمله نظامیان گردان «نتزا یهودا» به فلسطینیان را «منزجر کننده و مغایر با ارزش‌های ارتش» توصیف کرد.

کوخاوی با بیان اینکه نظامیان مهاجم و متجاوز نباید در صف نظامیانی باشند که خدمت نظامی انجام می‌دهند، افزود: این حادثه توسط فرماندهان و پلیس نظامی اسرائیل به طور کامل بررسی خواهد شد.

پس از اینکه نظامیان متجاوز ارتش در حال ضرب و شتم شدید فلسطینی ها مشاهده شدند، تصمیم گرفته شد که خدمت نظامی و رزمی آنها به حالت تعلیق درآید.

شبکه های اجتماعی فلسطین به تازگی ویدئویی از اقدام سه نظامی اسرائیلی منتشر کردند که تعدادی از فلسطینیان را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دادند.

چند روز پیش در حین یورش گردان 97 نتزا یهودا وابسته به ارتش رژیم اسرائیل به منطقه «تلونیم» واقع در غرب رام‌الله، نظامیان وابسته به این گردان که فکر می‌کردند کسی آن‌ها را نمی‌بیند، چند شهروند فلسطینی غیرنظامی را به‌شدت مورد ضرب و جرح و شتم قرار می‌دهند؛ غافل از اینکه تعدادی دیگر از فلسطینیان در حال رصد و ضبط این توحش ارتش اسرائیل هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: