کد خبر: ۵۵۱۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با موضوع"ورزش شهروندی " خبر داد و گفت: از تمامی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ‌ها دعوت می کنیم با حضور در این رویداد و ارائه طرح های خلاقانه و مبتکرانه، به توسعه ورزش شهروندی و ایجاد سلامت و نشاط در جامعه کمک کنند.

به گزارش شفاف، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندی خواند و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپرت(InnoSport) با همکاری دبیرخانه "تهران هوشمند" در سه محور"استفاده از ابزارهای نوین به منظور ترغیب و توسعه فعالیت های بدنی شهروندان"،" استفاده از ابزارهای نوین به منظور معرفی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی" و "پایش و کنترل تأسیسات و نگهداشت مجموعه های ورزشی" برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تأکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن، نیازسنجی و شناسایی چالش‌های موجود، ضرورتی است که می‌تواند نقشه راه آینده را به خوبی ترسیم کند.

وی ادامه داد: در این راستا، مهم‌ترین مشکلات و چالش‌ها در عرصه ورزش شهروندی و نیز مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، لزوم تحقق منویات رهبری، زمینه برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپی را فراهم آورد.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: در سنوات قبل نیز دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهروندی با نام های" ورزشی شو" و " اسپورتک" برگزار شده بود.

وی ادامه داد: اپلیکیشن "اینوگام " که در روزهای سخت کرونایی کمک بسیار موثری برای تشویق و ترغیب اقشار مختلف به ورزش بود، نتیجه برگزاری چنین رویدادهایی است.  

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تأکید کرد: ما برای دستیابی به اهداف سازمان ورزش در راستای سیاست‌های کلان شهرداری و تحقق تدابیر مدیریت شهری، با تمام توان، از استارت آپ‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، حمایت خواهیم کرد.

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان را آزاد و رایگان برشمرد و افزود: علاقمندان می‌توانند به منظور ارائه طرح، به نشانی BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور آغاز و دوازدهم شهریور، وبینار آشنایی و پرسش و پاسخ از طریق نشانی فوق انجام می‌شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا ۱۹ مهر ماه پیش بینی شده و نتایج ارزیابی‌ها، روز ۲۶ مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اطلاع‌رسانی می‌شود و برگزیدگان برای دریافت جوایزی ارزنده، معرفی می‌شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: