کد خبر: ۵۵۱۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷

فرمانده انتظامی شهرستان ری از رسیدگی به دو پرونده با مجموع ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات دو پرونده سرقت در شهرستان ری گفت: وقوع چند فقره سرقت وسایل از داخل خودرو، سبب شد تا ماموران تیم عملیات کلانتری ۱۷۵ باقرشهر رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار دهند. در ادامه نیز اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته منجر به شناسایی هویت سارق شد و پس از آن هم ماموران با انجام هماهنگی‌های قضایی به مخفیگاه وی اعزام شده و متهم را در یک عملیات ضربتی و منسجم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: در جریان بازرسی از محل تعدادی لوازم خودرو، یک دستگاه موتور سیکلت دزدی و تعدادی اموال مسروقه نیز کشف و به کلانتری منتقل شد. سارق نیز در جریان بازجویی‌ها به انجام ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

سه فقره سرقت در شهرستان ری کشف شد

فرماندهی انتظامی شهرستان ری در ادامه با اشاره به کشف سه فقره سرقت در شهرستان ری گفت: شکایت یکی از شهروندان درباره دزدی لوازم منزلش در شهر ری سبب شد تا بررسی این موضوع در دستورکار تیم عملیات کلانتری شهرری قرار گیرد.  

جلیلیان افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم پرونده را شناسایی کردند و در ادامه نیز پس از هماهنگی با مقام قضایی، او را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل کردند. متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس تا کنون به سه مورد دزدی از منازل در سطح شهر ری معترف شده است. همچنین تحقیقات برای کشف سرقت‌های احتمالی بیشتر از این سارق ادامه دارد.

فرماندهی انتظامی شهرستان ری گفت: تعدادی از اموال دزدی در مخفیگاه سارق کشف شده و متهم پس از تشکیل پرونده برای گذراندن مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: