کد خبر: ۵۵۱۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره سرنوشت طرح اصلاح آیین دادرسی در دیوان عدالت اداری گفت: اصلاحاتی انجام دادیم، ولی این طرح هنوز نهایی شده؛ چرا که شورای نگهبان به طرح ایرادهایی دارد که باید آنها را برطرف کنیم.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاح طرح اورژانس وکیل که در کانون وکلای دادگستری استان قزوین برگزار شد، در جمع خبرنگاران لایحه قانون تجارت را مهمترین لایحه در دست بررسی در کمیسیون قضایی مجلس دانست و ادامه داد: این لایحه در ادوار مختلف مجلس دست به دست شده و هنوز تکلیف آن به درستی مشخص نشده که بنا داریم در مجلس یازدهم این لایحه را به سرانجام رسانده و‌ آن را به قانون تبدیل کنیم.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس هم درباره سرنوشت طرح اصلاح آیین دادرسی در دیوان عدالت اداری گفت: اصلاحاتی انجام دادیم، ولی این طرح هنوز نهایی شده؛ چرا که شورای نگهبان به طرح ایرادهایی دارد که باید آنها را برطرف کنیم.

غضنفرآبادی افزود: یکی از طرح‌های مهم ما در کمیسیون طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول است که در صورت تصویب و تبدیل شدن به قانون جلوی بسیاری از مفاسد را در حوزه املاک و اراضی می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: