کد خبر: ۵۵۱۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

برنامه عصرگاهی «به خانه برمی‌گردیم» پنج شنبه ۳ شهریور در هفته دولت میزبان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خواهد بود.

به گزارش شفاف، دکتر خزعلی با حضور در استودیوی این برنامه، به تبیین و تشریح فعالیت های معاونت امور زنان و خانواده می‌پردازد.

برنامه «به خانه برمی‌گردیم» که روزهای پنجشنبه به صورت ویژه با بخش های متفاوت از قاب شبکه پنج تماشایی می‌شود، این هفته دربخش کتاب میزبان ابوالفضل اینانلو خواهد بود که ضمن گپ و گفتگوی مجریان برنامه، وی دو پاراگراف طلایی یک کتاب در حوزهخانواده را برای بینندگان برنامه می خواند و سپس آن را به مخاطبان معرفی می‌کند.

معرفی کتاب با موضوع خانواده، حضور شاعران برجسته کشور، برپایی کارگاه کودک، آموزش بازی‌های خانوادگی و همچنین حضوراساتید و‌پیشکسوتان رادیو و تلویزیون و بیان خاطرات بازیگرانی که در شبکه پنج سیما برای مخاطبان خاطره ای خوب برجای گذاشتند،از بخش های این برنامه است که با حضور چهره‌ها و هنرمندان با توجه به موضوع روز و مناسبت ها تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

برنامه عصرگاهی «به خانه برمی‌گردیم» کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی مشترک زهرا خردمند ومیثم محبیان از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۱۶:۳۰ پخش می‌شود.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: