کد خبر: ۵۵۱۱۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹

سرمربی سپاهان می‌گوید رقابت در لیگ ایران هیجان انگیز است اما باید روی کار خودش تمرکز کند.

به گزارش شفاف، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل گل گهر اظهار کرد: به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم و برای این رقابت آماده هستیم و برای هدف‌مان می‌جنگیم. همیشه تمرکزمان روی نقاط قوت تیم حریف است و باید رقابت کنیم. رقابت در این لیگ هیجان انگیز است. البته تازه لیگ شروع شده و هنوز اطلاعات کاملی ندارم. باید روی کار خودمان تمرکز کنیم تا بتوانیم با نقاط مثبت تیم حریف مقابله کنیم.

او درباره شناختش از امیر قلعه‌نویی گفت: از کارنامه او آگاه هستم. احترام خاصی برای قلعه‌نویی قائل هستم اما خودم را نمی‌توانم با کسی مقایسه کنم. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. ما در حال زندگی می‌کنیم و قصد من این است که به بهترین دستاوردها برسیم.

مورایس درباره جذب بازیکنان جدید بیان کرد: همه بازیکنان مهم هستند و هر بازیکنی بیشتر تلاش کند، شانس بیشتری برای بازی کردن خواهد داشت.

او در رابطه با نقطه ضعف تیمش و گلی که تیمش مقابل نساجی دریافت کرد، عنوان کرد: همیشه می‌توانیم درس بگیریم و بهتر شویم. در طول هفته کار می‌کنیم تا نقاط ضعف را برطرف کنیم. هیچ تیمی کامل و فوق العاده نیست و سعی می‌کنیم شرایط بهتری پیدا کنیم.

سرمربی سپاهان در پایان اضافه کرد: امیدوارم برای هواداران بازی خوبی باشد و رفتار خوبی از خودمان نشان دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: