کد خبر: ۵۵۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) گفت: متاسفانه در ۴ سال گذشته این پروژه به فراموشی سپرده شد و حتی کارگاه‌هایی که از گذشته برای این پروژه پیش‌بینی شده بود، جمع‌آوری شد!

به گزارش شفاف، صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، پرویز سروری نایب‌رئیس شورای شهر تهران،‌ عباس شعبانی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و محمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه 9، مراسم آغاز به کار عملیات اجرایی ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) برگزار شد.

مهدی چمران در این مراسم و در قالب "شنبه‌های امید و افتخار" اظهار کرد: بنده از پروژه یادگار امام (ره) خاطرات تلخ و شیرینی را دارم و زمانی قرار بود که این پروژه به صورت هم سطح انجام شود که این مسئله مورد مخالفت ما در ادوار گذشته شورای شهر قرار گرفت و در نهایت تصمیم بر این شد که پروژه یادگار امام (ره) در دو سطح رو و زیر اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه در ادامه طراحی پروژه یادگار امام در دو سطح چند سال طول کشید، گفت: در نهایت طراحی این پروژه که شخصا خود طراحی آن را انجام داده‌ام، به اتمام رسید و این پروژه می‌تواند همانند پروژه امام علی (ع) برای تردد خودروها و تسهیل شهروندان راهگشا باشد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه پروژه یادگار امام به عنوان بزرگراه شمالی و جنوبی در غرب تهران خواهد بود، گفت: این پروژه می‌تواند بار تردد در بزرگراه امام علی (ع) را نیز کاهش دهد.

چمران با انتقاد از بی‌توجهی شورای قبل نسبت به اجرای پروژه یادگار امام (ره) تصریح کرد: متاسفانه در 4 سال گذشته این پروژه به فراموشی سپرده شد و حتی کارگاه‌هایی که از گذشته برای این پروژه پیش‌بینی شد جمع‌آوری شد و گفتند این جور کارها، کار ما نیست.

وی با اشاره به اینکه این پروژه از پروژه‌های ضروری شهر تهران محسوب می‌شود و خوشبختانه در بودجه‌نویسی سال 1401 نیز اعتبار خوبی برای آن دیده شده است، متذکر شد: امیدواریم این پروژه با سرعت قابل قبولی احداث و مورد بهره‌برداری قرار گیرد و شاهد دسترسی آسان شهروندان در این قسمت از شهر باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: