کد خبر: ۵۵۱۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲

یوفا تقویم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۳-۲۰۲۲ را منتشر کرد.

به گزارش شفاف، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) دو روز پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 23-2022، برنامه کامل بازی‌های این مرحله از مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان را منتشر کرد.

برنامه کامل مرحله گروهی به شرح زیر است:

هفته نخست

سه‌شنبه 15 شهریور

دیناموزاگرب - چلسی (21:15 به وقت تهران)
بوروسیا دورتموند - کپنهاگن (23:30)
سالزبورگ - میلان (23:30)
سلتیک - رئال مادرید (23:30)
لایپزیگ - شاختاردونتسک (23:30)
سویا - منچسترسیتی (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن - یوونتوس (23:30)
بنفیکا - مکابی (23:30)

چهارشنبه 16 شهریور

آژاکس - رنجرز (21:15)
اینتراخت فرنکفورت - اسپورتینگ لیسبون (21:15)
ناپولی - لیورپول (23:30)
اتلتیکومادرید - پورتو (23:30)
بروژ - بایرلورکوزن (23:30)
بارسلونا - ویکتوریا پلژن (23:30)
اینتر - بایرن مونیخ (23:30)
تاتنهام - مارسی (23:30)

هفته دوم

سه‌شنبه 22 شهریور

ویکتوریا پلژن - اینتر (21:15)
اسپورتینگ لیسبون - تاتنهام (21:15)
لیورپول - آژاکس (23:30)
رنجرز - ناپولی (23:30)
پورتو - بروژ(23:30)
بایرلورکوزن - اتلتیکومادرید (23:30)
بایرن مونیخ - بارسلونا (23:30)
مارسی - اینتراخت فرانکفورت (23:30)

چهارشنبه 23 شهریور

میلان - دیناموزاگرب (21:15)
شاختار دوننتسک - سلتیک (21:15)
چلسی - سالزبورگ (23:30)
رئال مادرید - لایپزیگ (23:30)
منچسترسیتی - بوروسیا دورتموند (23:30)
کپنهاگن - سویا (23:30)
یوونتوس - بنفیکا (23:30)
مکابی - پاری‌سن‌ژرمن (23:30)

هفته سوم

سه‌شنبه 12 مهر

بایرن مونیخ - ویکتوریا پلژن (21:15)
مارسی - اسپورتینگ لیسبون (21:15)
لیورپول - رنجرز (23:30)
آژاکس - ناپولی (23:30)
پورتو - بایرلورکوزن (23:30)
بروژ - اتلتیکومادرید (23:30)
اینتر - بارسلونا (23:30)
اینتراخت فرانکفورت - تاتنهام (23:30)

چهارشنبه 13 مهر

سالزبورگ - دینامو زاگرب (21:15)
لایپزیگ - سلتیک (21:15)
چلسی - میلان (23:30)
رئال مادرید - شاختار دونتسک (23:30)
منچسترسیتی - کپنهاگن (23:30)
سویا - بوروسیا دورتموند (23:30)
یوونتوس - مکابی (23:30)
بنفیکا - پاری‌سن‌ژرمن (23:30)

هفته چهارم

سه‌شنبه 19 مهر

کپنهاگن - منچسترسیتی (21:15)
مکابی - یوونتوس (21:15)
دیناموزاگرب - سالزبورگ (23:30)
میلان - چلسی (23:30)
شاختار دونتسک - رئال مادرید (23:30)
سلتیک - لایپزیگ (23:30)
بوروسیا دورتموند - سویا (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن - بنفیکا (23:30)

چهارشنبه 20 مهر

ویکتوریا پلژن - اینتر (21:15)
اسپورتینگ لیسبون - تاتنهام (21:15)
لیورپول - آژاکس (23:30)
رنجرز - ناپولی (23:30)
پورتو - بروژ (23:30)
بایرلورکوزن - اتلتیکومادرید (23:30)
بایرن مونیخ - بارسلونا (23:30)
المپیک مارسی - اینتراخت فرانکفورت (23:30)

هفته پنجم

سه‌شنبه 3 آبان
سالزبورگ - چلسی (21:15)
سویا - کپنهاگن (21:15)
دیناموزاگرب - میلان (23:30)
سلتیک - شاختار دونتسک (23:30)
لایپزیگ - رئال مادرید (23:30)
بوروسیا دورتموند - منچسترسیتی (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن - مکابی (23:30)
بنفیکا - یوونتوس (23:30)

چهارشنبه 4 آبان

بروژ - پورتو (21:15)
اینتر - ویکتوریا پلژن (21:15)
ناپولی - رنجرز (23:30)
آژاکس - لیورپول (23:30)
اتلتیکومادرید - بایرلورکوزن (23:30)
بارسلونا - بایرن مونیخ (23:30)
تاتنهام - اسپورتینگ لیسبون (23:30)
اینتراخت فرانکفورت - مارسی (23:30)

هفته ششم

سه‌شنبه 10 آبان

پورتو - اتلتیکومادرید (21:15)
بایرلورکوزن - بروژ (21:15)
لیورپول - ناپولی (23:30)
رنجرز - آژاکس (23:30)
بایرن مونیخ - اینتر (23:30)
ویکتوریا پلژن - بارسلونا (23:30)
اسپورتینگ لیسبون - اینتراخت فرنکفورت (23:30)
المپیک مارسی - تاتنهام (23:30)

چهارشنبه 11 آبان

رئال مادرید - سلتیک (21:15)
شاختار دونتسک - لایپزیگ (21:15)
چلسی - دیناموزاگرب (23:30)
میلان - سالزبورگ (23:30)
منچسترسیتی - سویا (23:30)
کپنهاگن - بوروسیا دورتموند (23:30)
یوونتوس - پاری‌سن‌ژرمن (23:30)
مکابی - بنفیکا (23:30)
 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: