کد خبر: ۵۵۱۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷

بنا بر اعلام شهردار منطقه ۷ ، براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، سه مرکز میوه و تره‌بار جدید در منطقه احداث خواهد شد.

به گزارش شفاف، نصراله آبادیان شهردار منطقه 7 به همراه ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران از سه مکان در نظر گرفته شده برای احداث میادین میوه و تره‌بار جدید در این منطقه بازدید کردند.

شهردار منطقه 7 در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به تأکیدات شهردار تهران مبنی بر ضرورت افزایش سرانه‌های خدماتی به ویژه میادین میوه و تره‌بار که سهم بسزایی در رفاه خانوار و کمک به معیشت شهروندان دارد منطقه 7 هم پیگیری خود را در این زمینه آغار کرد و در نهایت موفق به شناسایی سه نقطه در محلات کم برخوردار منطقه برای احداث میادین میوه و تره‌بار شد.

وی خاطرنشان کرد: پیرو مکاتبات و بازدید های انجام شده با سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران در نهایت احداث دو میدان میوه و تره‌بار در انتهای خیابان سیبویه واقع در ناحیه 4 و دیگری در خیابان شهید مدنی واقع در ناحیه 1 تصویب و تفاهم نامه آن نیز امضا شد و در نهایت برای احداث میدان میوه و تره‌بار در محل سوم که در ناحیه 2 واقع شده است مقرر شد که بررسی‌های بیشتر انجام شود.

اجرای عملیات کفپوش اپوکسی در ایستگاه‌های اتوبوس سطح منطقه 7

به گزارش شفاف، حسین حقی سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 نیز از اجرای عملیات کفپوش اپوکسی در ایستگاه‌های اتوبوس سطح این منطقه با هدف ارائه خدمات مطلوب و تامین رفاه و ترغیب شهروندان جهت استفاده از ناوگان حمل و نقل و شهری و همچنین زیباتر جلوه دادن منظر شهری خبر داد و گفت:در راستای ایمن‌سازی مسافران، کاربران و شهروندان این معاونت اقدام به نصب اپوکسی در ایستگاه اتوبوس شهید نیاکی (اندیشه) به متراژ 30 متر مربع و ایستگاه اتوبوس شهید قندی به متراژ 30 متر مربع کرد.

وی با اشاره به اینکه کفپوش اپوکسی یک مایع روی سطح است که بعد از مدتی خشک شده و به یک سطح مقاوم تبدیل می‌شود، تصریح کرد: چسبندگی بسیار بالا به سطح بتنی و فلزی، مقاومت شیمیایی بسیار بالا در مقابل آب، مواد شیمیایی، روغن‌ها، اسید ها، سازگاری آن با شرایط مختل آب و هوایی و حساسیت پایین آن به شرایط محیطی و قابلیت اعمال آسان آن تنها بخشی از ویژگی‌های این کفپوش است.

معاون شهردار منطقه 7 تأکید کرد: زبری اپوکسی از سرخوردن و لغزش مسافرین و عابرین و خود اتوبوس جلوگیری خواهد کرد که در نهایت این ویژگی باعث ارتقاء سطح ایمنی ایستگاه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: