کد خبر: ۵۵۱۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴

مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری تم گفت: برندسازی در حوزه محصولات و کاراکترهای ایرانی می‌تواند به تقویت فرهنگ ایرانی کمک کند.

به گزارش شفاف، هشتمین نمایشگاه ایران‌نوشت از یکم تا هجدهم شهریورماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است و در آن شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان زیادی حضور دارند که یکی از این شرکت‌های خلاق؛ خانه خلاق و نوآوری تم (تجاری‌سازی محتوا) است که با برند ماروک در این نمایشگاه حضور جدی دارد.

مهدی یوسف‌وندی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری تم در خصوص فعالیت‌های ماروک گفت: سعی کردیم در این مجموعه با تشکیل شبکه فروش 360 درجه محصولات فرهنگی ایرانی در حوزه محصولات نوشت‌افزار، کتاب، اسباب‌بازی، لوازم جانبی و... برای مخاطبان کودک و نوجوان به فعالیت بپردازیم.

وی تأمین و تهیۀ کالاهای فرهنگی سالم و تولید داخل را از اولویت‌های این شرکت عنوان و بیان کرد: بحث کالای سالم و تأکید آن در مجموعه خلاقانه ماروک به این خاطر است در روزگاری که هجمه‌های فرهنگی توسط کشورهای خارجی با تولید کاراکترهای ناموزون با فرهنگ کشورمان در حال رخ‌دادن است، برندسازی در حوزه محصولات و کاراکترهای ایرانی می‌تواند در ذهن کودکان و نوجوانان به تقویت فرهنگ اصیل ایرانی کمک کند تا این آینده‌سازان کشور به یک حس خودباوری و تقویت باور فرهنگ اصیل ایرانی درون خود برسند، از جانب دیگر توجه به کالاهای ایرانی می‌تواند در اشتغالزایی و کمک به حرکت چرخه اقتصاد کشور نیز کمک شایانی کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: