کد خبر: ۵۵۱۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹

سرمربی تیم ملی وزنه‌‌برداری گفت: چهار نفری که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند به دلیل دسته وزنی است که در آن قرار دارند.

به گزارش شفاف، سعید علی‌‌حسینی، سرمربی تیم ملی وزنه‌‌برداری کشورمان در خصوص اردوی تیم ملی اظهار داشت: هوا در بابلسر خوب است و اردوی خوبی داریم. برای مسابقات بحرین و کلمبیا از بین بیست نفر دعوت شده به اردو، تنها سه نفر باید انتخاب شوند. البته در وزن 73 کیلوگرم هم می‌توانیم نماینده داشته باشیم. مسابقات آسیایی قرار نبود برگزار شود، اما این مسابقات بین مسابقات جهانی و همبستگی اسلامی قرار گرفت.

سرمربی تیم ملی وزنه‌‌برداری تصریح کرد: برای مسابقات آسیایی یک تیم جدید به اردو هم دعوت کردیم. در واقع دو تیم هم برای مسابقات جهانی و هم برای مسابقات آسیایی داریم.

علی‌حسینی در مورد مبنای انتخاب این بیست نفر به رادیو ورزش گفت: در حال حاضر در ایران در مجموع 24 نفر وزنه‌بردار داریم. چهار نفری که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند به دلیل دسته وزنی است که در آن قرار دارند و نتوانستند عملکرد لازم را داشته باشند.

وی افزود: امیر حقوقی آمادگی لازم را نداشت. در دسته 102 کیلوگرم تعداد نفرات زیادی بوده و آنها آماده‌تر بودند.

علی‌‌حسینی درباره آخرین وضعیت کیانوش رستمی و سهراب مرادی اظهار کرد: مرادی عمل جراحی خود را پشت سر گذاشته و از لحاظ روحی آمادگی دارد. باید فرصت داد تا برای وزنه‌برداری سنگین آماده شود. رستمی هم تمرین دارد و می‌خواهد افتخارآفرینی کند.

وی گفت: در حال حاضر کسی برای تیم ملی تثبیت نشده است و همه در تلاش و تمرین هستند تا بهترین‌ها انتخاب شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: