کد خبر: ۵۵۱۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶

 

علت فراوانی ساعت های تقلبی و تشخیص دشوار ساعت های اصلی از فیک در ایران برای عموم مردم، آشنایی با مراکز فروش ساعت های اورجینال اولین قدم برای خرید ساعت اصل است. قبل از آشنایی با مراکز فروش معتبر ساعت های اورجینال توجه به نکات ذیل ضروری است.

  1. ساعت های اورجینال دارای گارانتی و خدمات پس از فروش جهانی است.

  2. حداقل مقاومت در برابر آب 30 متر است.

  3. دارای کد رفرنس و شناسنامه اختصاصی است.خرید ساعت اصل از مراکز معتبروب سایت تجاری پل کالا

گروه بازرگانی پل کالا عاملیت رسمی فروش برند های Michael kors ، Seiko ، fossil ، fila ، emporio Armani و...در تهران است.این شرکت بازرگانی با پشتیبانی بین المللی و خدمات پس از فروش جهانی یکی از مراکز فروش معتبر برند های سوئیسی و..... در تهران است.

از امتیازات ویژه این شرکت: فروش آنلاین محصولات است که یک امتیاز خوب برای افراد سایر شهرهای ایران است. بخش آنلاین این شرکت بعنوان یکی از برترین سایت های خرید ساعت مچی اورجینال در ایران شناخته می شود.گالری ساعت زمردیان

یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین ساعت فروشی های لوکس در تهران است این گروه تجاری با فروش برند های مطرح ساعت مچی همچون فردریک کنستانت، امیل شوریه، آتلانتیک، آروماو..... یکی از بهترین مراکز فروش ساعت های سوئیسی در تهران است.

اگرعلاقه مند به آشنایی به ساعت فروشی های لوکس در تهران هستید بدون شک بازرگانی زمردیان جایگاه ویژه ای دارد.

شرکت آذرخش نیک افرند ( گالری عباسی ):

یکی از بهترین و قدیمی ترین ساعت فروشی ها در کرج است. گالری ساعت عباسی باپشتیبانی برندهای جی شاک، کاسیو ، تیسوت، رومانسون و سایر برندهای پرفروش در ایران یکی از ساعت فروشی های معتبر در کرج است.

نکته آخر

در این مقاله با بهترین ساعت فروشی ها در تهران و کرج آشنا شدیم ذکر این نکته مجددا ضروری است که در هنگام خرید ساعت اصل حتی از برترین مراکز فروش ساعت مچی به گارانتی جهانی ، فاکتور ضمانت اورجینال، حداقل مقاومت 30 متر در برابر آب و شناسنامه محصول توجه نمائید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: