کد خبر: ۵۵۱۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱

مربی تیم ملی فوتسال ایران با اعلام استعفای خود، گفت که افراد زیادی بودند که به فوتسال ضررهای هنگفتی زدند و از این رشته منفعت بردند.

به گزارش شفاف، مصطفی نظری در گفت و گویی، درباره تصمیم وحید شمسایی برای کناره‌گیری از سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران با ریاست مهدی تاج بر فدراسیون فوتبال اظهار داشت: پس از اتفاقاتی که در مجمع افتاد، با شمسایی به‌صورت رو در رو صحبت کردم و برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. تیم ملی فوتسال در دوران بازیگری و مربیگری به من و امثال من اعتبار بخشید و از این تیم تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اظهارات سرمربی مستعفی تیم ملی که درباره شرایط فوتسال در زمان مدیریت تاج بود، تصریح کرد: این صحبتی بود که همه ما فوتسالی‌ها به آن اعتقاد داریم. ما که استخوان خُردکرده این رشته هستیم، از برخی اتفاقات دل‌چرکین می‌شویم. در اتفاقاتی که در گذشته در قبال فوتسال افتاد، خیلی‌ها منفعت بردند و ضررهای هنگفتی به این رشته زدند. با این شرایط نمی‌توانم کار کنم و پای مواضع خودم هستم.

مربی دروازه‌بانان تیم ملی فوتسال با بیان اینکه ظرف ماه‌های گذشته تمام تلاش خود را برای تیمش کرد، به تسنیم گفت: مسابقات لیگ برتر را از نزدیک تماشا کردیم و بازیکنان جوان را به تیم ملی فراخواندیم. در استفاده از این جوانان شهامت داشتیم و تمام توان خود را در طبق اخلاص گذاشتیم. در کمال خوبی و خوشی از تیم ملی کناره‌گیری می‌کنم و امیدوارم کادر فنی بعدی تیم ملی موفق باشد.

نظری در مورد اینکه تیم ملی فوتسال مسابقات جام ملت‌های آسیا را پیش رو دارد و تیم با استعفای کادر فنی شرایط بغرنجی پیدا می‌کند، خاطر نشان کرد: با تلاش‌های مربیان تیم ملی، بهترین نفرات به تیم ملی دعوت شده‌اند. گاهی اوقات شرایط برای همکاری مساعد نیست و گروهی نمی‌خواهد با گروهی دیگر کار کند. در این میان هیچ کینه‌ورزی وجود نداشت، اما اطمینان دارم تیم ملی با همین بازیکنان حاضر در اردو موفق می‌شود.

پیش‌تر شهاب‌الدین سفال‌منش، دیگر مربی تیم ملی فوتسال اعلام کرده بود در صورت رسمی شدن استعفای شمسایی، همراه با او از تیم ملی جدا خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: