کد خبر: ۵۵۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱

نمایندگان کاراته کشورمان جهت حضور در کاتا وان باکو ۲۰۲۲ راهی کشور آذربایجان شدند.

به گزارش شفاف، مرحله چهارم لیگ برتر کاراته وان 2022 طی روزهای 11 الی 13 شهریور در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد و نمایندگان کاراته ایران جهت حضور در این مسابقات راهی آذربایجان شده‌اند.

در این رقابت‌ها 347 ورزشکار از 58 کشور ثبت نام کرده‌اند که رقابت‌های کومیته ابتدا به صورت دوره‌ای و سپس نفرات برتر هر گروه راهی مرحله حذفی خواهند شد‌.

این مسابقات در بخش کاتا انفرادی بانوان و آقایان، کومیته اوزان 50- ، 55- ، 61- ، 68- ، 68+ بانوان و اوزان 60- ، 67- ، 75- ، 84- ، 84+ آقایان برگزار خواهد شد و 32 ورزشکاری که رنکینگ آن‌ها کمتر از 99 است می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

فاطمه صادقی در بخش کاتا انفرادی، سارا بهمنیار در وزن 50- ، طراوت خاکسار در وزن 55- ، رزیتا علیپور در وزن 61- ، مبینا حیدری در وزن 68- ، لیلا برجعلی در وزن 68+ ، ذبیح الله پورشیب در وزن 84- و بهمن عسگری در وزن 75- ورزشکارانی هستند که توسط فدراسیون کاراته به این مسابقات اعزام شده‌اند.

محسن آشوری به عنوان سرپرست، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی آقایان، فرخناز ارباب سرمربی تیم ملی بانوان و پگاه زنگنه مربی تیم ملی بانوان نیز در این رویداد حضور دارند.

محسن آشوری و سید شهرام هروی به دلیل حضور در مجمع عمومی فدراسیون کاراته امشب راهی باکو می‌شوند.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: