کد خبر: ۵۵۱۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۱

سرمربی پیکان معتقد است که حواشی داوری دیدار با نساجی به تیمش لطمه زد.

به گزارش شفاف، پیکان و نساجی امشب (سه شنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که در دیداری جنجالی به تساوی یک بر یک رسیدند.

مجتبی حسینی، سرمربی پیکان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خیلی دشواری بود. بازیکنان ما توانستند خیلی خوب تیم خوب نساجی را کنترل کنند و هیچ موقعیتی به آن‌ها ندادیم. آن‌ها در سه بازی گذشته گل اول را زده بودند. ما موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم و یک تیرک زدیم و یک توپ هم مدافعشان از روی خط برگرداند. ما امیدواریم و همیشه می‌جنگیم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم.

او درباره اعتراض مطهری به داوری گفت: صحنه‌ای که اتفاق افتاد، خیلی دور بود. کسی می‌تواند اظهار نظر کند که به آن صحنه نزدیک باشد. دروازه‌بان ما و مهاجم حریف می‌توانند اظهار نظر کنند. نکته‌ای که اتفاق افتاد این بود که پس از این صحنه، بازی از دست داور در رفت. دیدید که هفت دقیقه وقت اضافه گرفته شد. بازی به شدت درگیرانه شد. هر اتفاقی می‌افتاد دیگر سوتی زده نمی‌شد. درست است که یک بازیکن آن‌ها اخراج شد ولی در نهایت ما ضرر کردیم چرا که اگر روند بازی ادامه پیدا می‌کرد، به نفع ما بود.

سرمربی پیکان با انتقاد از چمن ورزشگاه دستگردی بیان کرد: در این زمین سایپا، هوادار و ما بازی می‌کنند و استقلال هم تمرین می‌کند. فکر می‌کنم تا دو، سه هفته دیگر این زمین خاک می‌شود. پارسال هم می‌گفتیم ولی چاره‌ای نداریم چرا که استادیوم اختصاصی نداریم. این که در یک زمین سه تیم بازی کنند و یک تیم تمرین کند، تاسف‌بار است.

حسینی درباره جذب تمیروف توضیح داد: شرزود بازیکن خوبی است و می‌تواند به ما کمک کند. او دیروز قراردادش را بست. در دقایق پایانی به بازی آمد که یک پاس خوب داد و می‌توانستیم به گل برسیم. او می‌تواند به تیم جوان ما کمک کند. من مطمئنم کیفیت خوبی دارد ولی در تیم قبلی‌اش، فشارها او را اذیت کرد.

او در ادامه در واکنش به صحبت‌های مطهری مبنی بر این که بازیکن پیکان به زبان ترکی چیزی به داور گفت که منجر به تغییر نظر او شد، بیان کرد: من نزدیک به صحنه نبودم. با کمک داور آن طرف صحبت شد و من چطور متوجه صحبت‌هایشان بشوم؟ اصلا در فوتبال اینطور است که یکی ترکی صحبت کند و پوئن بگیرد؟ این چه حرفی است؟ من نمی‌دانم پنالتی بود یا نبود ولی اخراجی که رخ داد، بازی را خراب کرد و به ضرر ما شد.

سرمربی پیکان ادامه داد: داوران، داوران سالمی هستند. درباره آن صحنه باید از دروازه‌بان ما بپرسید. اگر پنالتی می‌گرفت و اشتباه بود، در حق ما اجحاف می شد و برعکسش هم در حق آن‌ها اجحاف می‌شد. در دنیا VAR کمک می‌کند. در بازی پاری‌سن ژرمن و موناکو، داور پنالتی نگرفت اما VAR پنالتی گرفت و بازی یک بر یک شد. نباید به داور هجوم ببریم و باید VAR آورده شود.

حسینی در پایان درباره انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من  نمی‌توانم به آقای تاج برنامه بدهم. ایشان باید تیم خوبی تشکیل دهد و بتوانند فوتبال بیمار ما را درست کند. فوتبال ما از نظر سخت‌افزار، VAR و مسائل مالی لطمه دیده است. فوتبال ما نیاز به کار جهادی دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: