کد خبر: ۵۵۱۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: طی یک سال گذشته ۴۵۰ تقاضا در حوزه فناوری صنعت پتروشیمی داشته‌ایم که احصا و شناسایی شدند و ۱۳۵۰ میلیارد ریال پروژه تعریف شده است.

به گزارش شفاف، مهدی صفاری‌نیا؛ رئیس پارک فناوری پردیس در حاشیه مراسم رونمایی از دو محصول این پارک در حوزه صنعت پتروشیمی گفت: پارک پردیس و شرکت‌های دانش‌بنیان، ظرفیت خوبی جهت همکاری با صنعت پتروشیمی کشور را دارند. یکی از ساختارهای پارک فناوری پردیس شبکه فن‌بازار ملی ایران است که هدف آن استفاده از ظرفیت‌ها و فراهم کردن شرایط مناسب بازار برای صنایع کشور در جهت شناسایی نیازها و رفع آن با توانمندی و قابلیت‌های شرکت‌های‌ دانش‌بنیان است.

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: طی یکسال گذشته 450 تقاضا در حوزه فناوری صنعت پتروشیمی داشته‌ایم که احصا و شناسایی شدند و 1350 میلیارد ریال پروژه تعریف شده است.

وی با اشاره به احصا نیازهای صنعت پتروشیمی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان طی یکسال گذشته اعلام کرد: پیش‌تر تفاهم‌نامه‌ای با پتروشیمی منعقد شد که نخستین ثمرات آن در قالب رونمایی از دو محصول جدید با حضور معاون وزیر ارائه شد.

رئیس پارک فناوری پردیس با بیان ظرفیت خوب این مجموعه در حوزه صنعت پتروشیمی افزود: همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعت پتروشیمی می‌تواند بازدهی در این سیستم را بالاتر برده و در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی شود.

صفاری‌نیا اعلام کرد: پارک فناوری پردیس خود را موظف به پیگیری فعالیت شرکت‌های عضو در تولید محصولات و همکاری با صنعت پتروشیمی توسط فن بازار دانسته و حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: