کد خبر: ۵۵۱۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ در قالب دو گروه تهران را به مقصد بلگراد ترک خواهد کرد.

به گزارش شفاف، مسابقات جهانی سال گذشته که در اسلو به انجام رسید با نایب‌قهرمانی تیم محمد بنا تمام شد. این تیم با 4 طلای میثم دلخانی، محمدرضا گرایی، محمدهادی ساروی و علی‌اکبر یوسفی و دو مدال برنز محمدعلی گرایی و پژمان پشتام با اختلاف کمی نسبت به روس‌ها عنوان نایب قهرمانی جهان را از آن خود کرد.

مسابقات جهانی امسال در غیاب روسیه برگزار می‌شود، تیم‌های کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان کشورمان در ماه گذشته عنوان قهرمانی جهان را در مسابقات جهانی ایتالیا و بلغارستان به دست آورده‌اند و تیم بزرگسالان نیز مدعی عنوان قهرمانی پیکارهای جهانی محسوب می‌شود.

پویا دادمرز در 55 کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلوگرم، علیرضا نجاتی در 63 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم، محمدرضا مختاری در 72 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در 77 کیلوگرم، پژمان پشتام در 82 کیلوگرم، ناصر علیزاده در 87 کیلوگرم، محمدهادی ساروی در 97 کیلوگرم و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم تیم محمد بنا در مسابقات جهانی 2022 را تشکیل می‌دهند.

این تیم در قالب دو گروه عازم صربستان خواهد شد. گروه اول که بامداد سه‌شنبه (15 شهریور) راهی استانبول و سپس بلگراد خواهد شد، کشتی‌گیران به همراه چند مربی در این گروه هستند که صبح شانزدهم شهریور در صربستان خواهند بود.

گروه دوم که محمد بنا نیز در آن است، صبح روز چهارشنبه از طریق دوبی راهی بلگراد خواهد شد.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: