کد خبر: ۵۵۱۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴

ملی‌پوش بوکس ایران گفت: در صورت فیکس شدن در ترکیب تیم اعزامی به قهرمانی آسیا قول کسب یک مدال خوشرنگ را می‌دهم.

اشکان رضایی در گفت و گویی، در خصوص برگزاری اردوی مشترک ملی‌پوشان بوکس ایران با تیم هند اظهار داشت: در مدت یک هفته برگزاری اردوی مشترک با هند تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. هند تیم بسیار خوب و پر قدرتی است و قهرمانان المپیک، جهان و آسیا در این تیم حضور دارند. هند به لحاظ تیمی نیز در آسیا و جهان نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است. خدا را شکر فدراسیون قبل از مسابقات قهرمانی آسیا توانست شرایط برگزاری این اردو را مهیا کند تا از لحاظ آمادگی و تجربه به شرایط خوبی دست پیدا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ابتدا به دنبال قطعی کردن حضور در ترکیب تیم اعزامی به قهرمانی آسیا خواهد بود و در ادامه برای کسب مدال در این مسابقات تلاش خواهد کرد، گفت: پله به پله به دنبال رسیدن به اهداف خود هستم. بعد از پایان اردو با تیم ملی هند قرار است در اوایل مهرماه مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار شود. امیدوارم بتوانم در انتخابی حضور خود در ترکیب را قطعی کنم و نماینده بوکس ایران در قهرمانی آسیا باشم.

ملی‌پوش بوکس ایران با اشاره به حضور بوکسوهای قدرتمند در تیم ملی کشورمان تاکید کرد: خدا را شکر بچه‌های حاضر در اردو قوی هستند و در همه اوزان بین نفرات اول با نفرات دوم و سوم رقابت پایاپایی وجود دارد و اختلاف زیادی بین بچه‌ها وجود ندارد. شرایط خوبی دارم و امیدوارم مانند دوره‌های گذشته بتوانم فیکس تیم ملی شوم.

رضایی در پاسخ به این سوال که در صورت قطعی کردن حضور خود در ترکیب تیم ملی، چقدر امیدوار به کسب مدال خواهد بود، گفت: با آمادگی و تجربه خوبی که در طی سالیان اخیر کسب کردم، اگر در قهرمانی آسیا در ترکیب تیم ملی قرار داشته باشم قول کسب بهترین نتیجه را می‌دهم و تلاش می‌کنم با یک مدال خوشرنگ دل جامعه بوکس و مردم کشورمان را شاد کنم.

وی در مورد پتانسیل تیم فعلی برای کسب نشان طلا تصریح کرد: بوکس ایران از لحاظ پتانسیل فنی در سطح بسیار خوبی قرار دارد، اما متاسفانه از لحاظ داوری در طی سالیان اخیر خیلی اذیت شدیم. در دوره گذشته ما دو فینالیست داشتیم و واقعاً کسب یک مدال طلا کمترین حق ما بود. پتانسیل کسب مدال طلا را داریم واگر در این دوره در حق بچه‌ها کم لطفی نشود، نه تنها شانس یک مدال طلا بلکه شانس کسب مدال‌های بیشتر را نیز داریم.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: