کد خبر: ۵۵۱۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷

قهرمان پارالمپیک کشورمان تأکید کرد اگر چه حضور محمود خسروی‌وفا در کمیته المپیک خیر خواهد بود اما نگران رفتن او از پارالمپیک هستند.

به گزارش شفاف، زهرا نعمتی امروز (سه‌شنبه) در حاشیه بیست‌ویکمین مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: جا دارد حضور محمود خسروی‌وفا در کمیته المپیک را تبریک بگویم و حتما حضورشان خیر است ولی از طرفی این نگرانی داریم که چه اتفاقی در پارالمپیک می‌افتد و چه کسی سکان‌دار خواهد شد. پارالمپیک دوران اوج خودش را تجربه می‌کند و حضور خسروی‌وفا در این روزهای اوج به شدت تأثیرگذار بود. امیدواریم هر فرد دیگری که این مسئولیت را قبول می‌کند، پارالمپیک همچنان در دنیا موفق باشد.

وی افزود: جا دارد از زحمات سیدرضا صالحی‌امیری تشکر کنیم که واقعا در این سال ها زحمات زیادی کشیدند و بودجه‌ای که به کمیته المپیک ترزیق کردند، کمک زیادی به ورزش ایران کرد. مدیریت ایشان تأثیرگذار بود و قطعا حضور خسروی‌وفا نیز به سود ورزشکاران خواهد بود.

قهرمان پارالمپیک کشورمان در خصوص نگرانی ورزشکاران پارالمپیک از رفتن خسروی‌وفا گفت: الان در این مورد صحبت کردم. این مسئله دغدغه و نگرانی ما هم هست. فراز خوبی در سال گذشته دیدیم و اتفاقات خوبی در بخش‌های مختلف پارالمپیک افتاد. امیدواریم هر فرد دیگری که قبول مسئولیت می‌کند همچنان اوج پارالمپیک را ببینیم و ورزشکاران با مدیریت خوب قله‌های افتخار را فتح کنند.

نعمتی در خصوص برنامه‌های پیش‌روی خود گفت: مهم‌ترین مسابقاتی که سال آینده شرکت می‌کنم، مسابقات آسیایی است و تمریناتم و تلاشم را می‌کنم که در این مسابقات شرکت کنم. برنامه خاص دیگری برای سایر مسابقات ندارم و همه چیز بستگی به برنامه‌ریزی فدراسیون تیروکمان و مربیان دارد. در حال حاضر تنها هدف من بازی‌های آسیایی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: