کد خبر: ۵۵۱۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶

کاپیتان تیم ملی واترپلوی کشورمان اعلام کرد، مسئولان باشگاه پرسپولیس به تعهدات خود نسبت به بازیکنان تیم واترپلوی این باشگاه عمل نکرده‌اند.

به گزارش شفاف، حامد خانبانان کاپیتان تیم ملی واترپلو در نشست خبری گفت: تمرینات پرفشاری را در ماه‌های گذشته داشتیم. در یونان هم بازی‌های خوبی انجام دادیم که البته در آنجا متوجه تعویق بازی‌های آسیایی شدیم. این تعویق باعث شد که بچه‌ها خیلی اذیت شوند. با توجه به لغو پیاپی رویدادها، به لحاظ انگیزشی اُفت کردیم، اما تلاش کردیم به شرایط خوب قبل از کرونا برگردیم.

وی یادآور شد: ما تیم جوانی هستیم که صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم. شاید یک سفر تدارکاتی خوبی در ماه آینده داشته باشیم تا به آمادگی خوبی برسیم. در دوره قبلی جوان و کم‌تجربه بودیم، اما حالا شرایط بهتری داریم. خوشبختانه بر تعداد لژیونرها اضافه شده است و این مسئله به ما کمک می‌کند.

کاپیتان تیم ملی واترپلوی کشورمان خاطر نشان کرد: ما چهار سال است که به هیچ مسابقه بین‌المللی نرفته‌ایم و این شرایط را سخت می‌کند. سطح‌مان بالا رفته است، ولی از بازی رسمی دور مانده‌ایم. نسبت به قبل در آسیا پیشرفت کرده‌ایم و نتیجه بیانگر همه چیز است. لیگ جهانی هزینه‌بر است، ولی ما دوست داریم 20 بازی بین‌المللی انجام بدهیم. البته در این مسیر باید کمیته المپیک و وزارت کمک کنند.

خانبانان همچنین تصریح کرد: انگیزه بالایی داریم که بتوانیم خودمان را در آسیا نشان بدهیم و تثبیت کنیم. بزرگان تیم ملی که کمی مشکلات مالی داشتند، این مشکلات‌شان برطرف شده است و بچه‌ها باانگیزه و پرانرژی تمرین می‌کنند. فکرمان این است که صد درصد روی سکوی مسابقات قهرمانی آسیا برویم.

وی به مشکلات مربوط به واترپلو اشاره کرد و گفت: این رشته اسپانسرهای کمتری دارد، ولی وزارت ورزش و کمیته المپیک می‌توانند در این باره کمک کنند. الان ما در اصفهان اسپانسر نداریم و تعداد تیم‌ها در لیگ برتر کم است. کمک رسانه‌ها می‌تواند به حضور اسپانسرها منجر شود تا شرایط بهتری به وجود آید.

کاپیتان تیم ملی واترپلوی کشورمان درباره قراردادش با پرسپولیس هم اظهار داشت: ما سال 98 با پرسپولیس قرارداد بستیم که مجموع قرارداد 450 میلیون برای 18 بازیکن و مجموعه تیم بود. بعد از این همه مدت هنوز پول‌مان را نگرفته‌ایم. این مبلغی برای این باشگاه نیست و شاید هزینه یک سفرشان شود. جالب اینکه ما بدون باخت قهرمان شدیم.

 

انتهای/

 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: