کد خبر: ۵۵۲۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳

باشگاه‌های تراکتور تبریز و پارس جنوبی جم با حکم کمیته وضعیت بازیکنان محکوم شدند.

به گزارش شفاف، آرای صادره کمیته وضعیت بازیکنان درباره پرونده‌های مطروحه به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت مجید آقازاده از باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 726 میلیون و 810 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 15 میلیون و 860 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت رسول طهماسبی از باشگاه سردار بوکان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 330 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ شش میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پرونده شکایت فرهاد جودکی از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت محمد شاه محمدی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 800 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 16 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت محمدرضا محبی از باشگاه بوتا پارس ایرانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون و 900 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پرونده شکایت عباس عزیزی اصلی از باشگاه ویستا توربین، این باشگاه به پرداخت مبلغ 180 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ سه میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مابقی خواسته 370 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: