کد خبر: ۵۵۲۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: دستگیری و محاکمه قاتلِ "شهید برومند نجفی" مطالبه تمام محیط‌بانان کشور است و تقاضا داریم که هرچه سریع‌تر قاتل دستگیر شود و به سزای عمل شنیع خود برسد.

سرهنگ جمشید محبت‌خانی در گفت و گویی در رابطه با ابهامات مطرح شده در نحوه شهادت "محیط‌بان برومند نجفی" اظهار کرد: محیط‌بان ما در یک عمل تروریستی و خصمانه در مقابل دادگاه به شهادت رسیده و این درحالی است که با توجه به اینکه شهید برومند نجفی پیش‌تر نیز توسط فلاحی(قاتل) تهدید شده بود، باید محافظت کامل‌تری از وی صورت می‌گرفت. از دستگاه قضایی خواهشمندیم که نسبت به قصور صورت گرفته واکنش نشان داده، هرچه زودتر عوامل قصور در نحوه بدرقه محیط‌بان ما را شناسایی کرده و با آن‌ها بر اساس قانون برخورد کند.

بحران های محیط زیست , سازمان محیط زیست ,

وی ادامه داد: چگونه می‌شود که فردی بیاید و در مقابل دادگاه محیط‌بان ما را به شهادت برساند، نقشه خود را به طور کامل اجرا کند و سپس به راحتی متواری شود! این عمل تروریستی باعث ایجاد رعب و وحشت در عموم مردم شده و اقدام او در جامعه محیط‌بانی کشور نیز ایجاد نگرانی کرده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در رابطه با عدم دستگیری قاتل شهید محیط‌بان؛ برومند نجفی بیان کرد: مگر می‌شود که فردی با هویت معلوم همچنان بعد از گذشت 40 روز همچنان دستگیر نشده باشد!؟ ضمن قدرانی از زحمات دستگاه‌های مربوطه از تأخیر صورت گرفته در دستگیری قاتل گله‌مندیم و امیدواریم که با جدیت دستگاه‌ها هرچه زودتر شاهد دستگیری قاتل باشیم.

محبت‌خانی خاطرنشان کرد: دستگیری و محاکمه قاتل شهید نجفی مطالبه تمام محیط‌بانان کشور است و تقاضا داریم که هرچه سریع‌تر قاتل دستگیر شود و به سزای عمل شنیع خود برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: