کد خبر: ۵۵۲۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین و هیئت همراه با حضور در بیمارستان صحرایی ابومهدی المهندس در مسیر نجف به کربلا با تقدیم هدایایی از کادر درمان این بیمارستان تجلیل کرد.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام حمید احمدی رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین در دیدار با کادر درمان بیمارستان صحرایی نجف به کربلا با اشاره به اهمیت ارائه خدمات درمانی در این پیاده‌روی باشکوه از زحمات کادر درمان تشکر و قدردانی کرد. هدایایی از طرف مردم ایران به رییس این بیمارستان اعطا شد و رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین، پرچم مزین به شعار اربعین امسال را به رئیس این بیمارستان تقدیم کرد.

رییس بیمارستان ابومهدی المهندس که یک پزشک جوان عراقی بود نیز از حضور مسئولان ایرانی در این مرکز درمانی تشکر کرد و افزود: ایرانی‌ها در ایام اربعین، کمک بسیار زیادی در این بیمارستان به ما کرده‌اند و از هفته گذشته 120 پزشک ایرانی در کنار ما حضور دارند تا به زوار و بیماران خدمات درمانی بدهند.

حضور در موکب عراقی «اللواء السادس کتائب جند الامام» در مسیر حله به کربلا و تقدیر و تقدیم هدایایی از سوی جمهوری اسلامی ایران، بخش دیگری از برنامه‌های شب گذشته کمیته فرهنگی ستاد اربعین بود.

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین در این مراسم ضمن ابلاغ سلام مقام‌ معظم رهبری، از زحمات موکبداران عراقی قدردانی کرد و گفت عراقی‌ها همیشه به میهمان‌نوازی شهره بوده‌اند و این خصوصیت در ایام اربعین حسینی به اوج خود می‌رسد.

مسئول این موکب عراقی هم حضور زوار ایرانی در عراق را حضور در کشور خودشان دانست و با اشاره به کمک ایرانی‌ها در شکست و نابودی داعش در عراق گفت: خون ایرانی‌ها و عراقی‌ها، نه از زمان شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، بلکه از خیلی وقت قبل‌تر و در جریان مقابله با داعش در هم آمیخته است.

در این مراسم ضمن اهدای هدایا، پرچم مزین به شعار «انا من حسین» که شعار اربعین امسال است به برپاکنندگان این موکب عراقی تقدیم شد.

کربلا , اربعین , کربلا , اربعین ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: