کد خبر: ۵۵۲۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

یک دختر جوان در محله "طرشت" قربانی اسیدپاشی شد.

به گزارش شفاف، ساعت 19:30 دوشنبه 21 شهریورماه جاری، فریاد‌های دلخراش «کمک کمک» زن‌ جوان در محله طرشت جنوبی توجه اهالی محله را جلب کرد.

خیلی زود مردم برای کمک‌رسانی به سمت این زن‌ جوان رفتند و متوجه شدند وی دقایقی قبل هدف اسیدپاشی از سوی یک موتورسوار قرار گرفته است که در ادامه این موضوع را مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 118 ستارخان با هماهنگی تلفنی با ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم  دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ماموران کلانتری در تحقیقات میدانی پی بردند، یک مرد جوان با موتورسیکلت سبزرنگ با انگیزه نامشخص به طرف زن جوان اسیدپاشی کرده و متواری شده است.

امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند بلافاصله اقدامات درمانی را آغاز کردند و متوجه شدند این زن جوان، قربانی اسیدپاشی از ناحیه دست، بدن و صورت دچار سوختگی سطحی شده است.

ماموران پلیس که در تحقیقات ابتدایی به وجود دوربین‌ مداربسته وقوع جرم پی برده بودند به بازبینی فیلم آن پرداخته و لحظه به لحظه صحنه اسیدپاشی را مشاهده کردند که در ادامه موفق به شناسایی مرد جنایتکار شدند.

تیم پلیسی در گام بعدی با بررسی‌های مقدماتی و تحلیل‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در شهرک‌ مسکونی دانشگاه تهران در محله طرشت ردیابی کردند.

همین کافی بود تا ماموران کلانتری با اخذ مجوز‌های لازم قضایی از بازپرس غلامی راهی محل موردنظر شوند و در یک عملیات ضربتی مرد اسیدپاش را که با چاقو به ماموران پلیس حمله‌ور شده بود، دستگیر کنند.

‌متهم سابقه‌دار پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌های فنی به جرم اسید‌پاشی به دختر جوان اعتراف و عنوان کرد براثر توهم ناشی از مصرف مواد مخدر "شیشه" اقدام به اسیدپاشی کرده است.

به گزارش شفاف، با دستور ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم  دادسرای امور جرائم‌جنایی متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار گرفت و حال عمومی دختر جوان مساعد گزارش شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: