کد خبر: ۵۵۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴

دادستان دیوان محاسبات کشور با اشاره به نگهداری مددجویان در آسایشگاه کهریزک گفت: اعتبارات دولتی این مجموعه باید ۱۰۰ درصد اختصاص پیدا کند تا خللی در فرایند خدمت‌رسانی ایجاد نشود.

به گزارش شفاف، علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور در حاشیه بازدید از آسایشگاه کهریزک که صبح امروز باحضور حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک، حسین نحوی‌نژاد مدیر آسایشگاه کهریزک و یوسف رضایی معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در ارتباط با این بازدید اظهار کرد: اولا باید به این موضوع اشاره کنم که بنده سعادت داشتم که مدت دو سال در سال‌های گذشته در سازمان بهزیستی به عنوان معاون، خدمت‌گزاری کنم و امروز این توفیق شد تا بازدیدی از این مجموعه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مجموعه دادستان دیوان محاسبات کشور در کنار آسایشگاه کهریزک و مددجویان آن خواهد بود، گفت: آسایشگاه کهریزک مجموعه موفق بوده و می‌تواند به عنوان یک الگو در سطح کشور استفاده شود.

دادستان دیوان محاسبات کشور همچنین با اشاره به ظرفیت دیوان محاسبات کشور افزود: در این خصوص می‌توانیم نسبت به تخصیص اعتبارات وهمچنین قوانین مجلس ورود داشته باشیم و باید به نحوی عمل شود که اعتبارات مجموعه‌هایی مثل کهریزک 100 درصد تخصیص داده شود و نباید اعتبارات این مجموعه با سایر دستگاه‌ها مقایسه شود.

کامیار با تاکید بر اینکه تخصیص به موقع اعتبارات و کامل آن می‌تواند منجر به خدمت‌رسانی به مددجویان در آسایشگاه کهریزک شود، گفت: چنانچه این اعتبارات نیز کامل محقق نشود می‌تواند در فرایند خدمت رسانی تاثیر بگذارد.

وی با اشاره به درخواست مسئولان آسایشگاه کهریزک جهت ورود دیوان محاسبات درباره تخصیص اعتبارات و سایر مسائل، گفت: قطعا ما در کنار این مجموعه هستیم و این توفیقی بودهکه شامل حال ما شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: