کد خبر: ۵۵۲۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان حمایت باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی از رشته‌های المپیکی را شایسته تقدیر دانست.

به گزارش شفاف، سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای و خوش‌نام کشور به شمار می‌آید که در ادوار مختلف در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای کشور تأثیرگذار بوده است.

وی خاطر نشان کرد: باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی با فعالیت و مدیریت هوشمندانه و همچنین شناسایی استعدادهای برتر ورزشی و پرورش نخبگان، شرایط رشد و شکوفایی آنان را در رشته‌های مختلف ایجاد و برای تیم‌های ملی پشتوانه‌سازی کرده است.

پولادگر حمایت باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی از رشته‌های المپیکی را شایسته تقدیر دانست و قهرمانی تیم‌های مردان و بانوان این دانشگاه در کاپ روئینگ آسیا را تبریک گفت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، حضور تیم‌های باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی و سایر باشگاه‌ها در رقابت‌های بین‌المللی را در توسعه دیپلماسی ورزش کشور مؤثر دانست و تصریح کرد: کسب کرسی‌های تأثیرگذار آسیایی و جهانی و میزبانی رقابت‌های بین‌المللی در راستای توسعه دیپلماسی ورزشی، در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و تلاش می‌کنیم از همه ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: