کد خبر: ۵۵۲۳۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰

مهلت نام‌نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت تا پایان روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه جاری تمدید شد.

به گزارش شفاف، با توجه به تقاضای زیاد اعضایی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده‌اند و همچنین حضور تعدادی از هنرمندان متقاضی در مراسم راهپیمایی اربعین، مهلت ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی به منظور رفاه حال اصحاب فرهنگ و هنر شرکت‌کننده در مراسم معنوی اربعین حسینی و همچنین سایر متقاضیان تا پایان روز دوشنبه 28 شهریور تمدید شد.

براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا خدمات بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حـق بیمـه متنوع برقرار است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح‌ها را تا پایان قرار داد دارند.

اعضای صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند.

بدیهی است این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. 

شایان توجه است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضاء صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می‌کنند، از تاریخ 1401/07/01 لغایت 1402/06/31 برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: