کد خبر: ۵۵۲۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴

سومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، در حالی قرار است سه‌شنبه، ۲۹ شهریور ماه برگزار شود که ممکن است تکلیف ریاست سه پست مهم کمیته مشخص شود.

به گزارش شفاف، سومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، سه‌شنبه، 29 شهریور ماه درمحل کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود. بررسی گزینه‌های پیشنهادی در پست‌های ریاست آکادمی ملی المپیک، ریاست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو و احتمالا انتخاب این افراد از مهم‌ترین محورهای این نشست خواهد بود.

برای ریاست آکادمی ملی المپیک از گزینه‌های مختلفی از جمله طباطبایی و حسن رنگرز نام برده می‌شود اما شنیده می‌شود شانس علیرضا پاکدل برای نشستن بر این صندلی بیش از سایر گزینه‌ها است.

در خصوص سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی چین نیز نام رغبتی در بین گزینه‌ها دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد که اصغر رحیمی با توجه به رزومه خود و سرپرستی در کاروان‌های مختلف ایران در المپیک، المپیک جوانان و بازی‌های کشورهای اسلامی و آسیایی، برای قرار گرفتن در این جایگاه شانس بیشتری دارد.

حسن رنگرز نیز برای پست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی شانس زیادی دارد. اما نکته قابل توجه این است که این افراد جزو گزینه‌های احتمالی هستند و ممکن است مانند انتخاب دبیرکل کمیته، بازهم نفرات جدیدی در این سه پست قرار بگیرند که اصلا اسم‌شان در این لیست نباشد.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: