کد خبر: ۵۵۲۷۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در ایام شهادت امام رضا(ع) و برای ارائه خدمات به زائران، ۱۶۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ۳۰ دستگاه آمبولانس از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهدمقدس و ورودی‌های این شهر است

به گزارش شفاف، جعفر میعادفر درباره تمهیدات سازمان اورژانس کشور برای ایام شهادت امام رضا(ع) اظهار کرد: در ایام شهادت امام رضا(ع) و برای ارائه خدمات به زائران و مجاوران بارگاه رضوی، 160 دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و 30 دستگاه آمبولانس از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهد مقدس و ورودی‌های این شهر استقرار دارند. علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی استان خراسان رضوی و مسیرهای ورودی زائران به مشهد مقدس در آمادگی کامل قرار دارند.

وی ادامه داد: 6 اتوبوس آمبولانس از سایر دانشگاه‌ها و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی از گناباد نیز در مشهد مقدس استقرار دارند. 

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه برای اولین بار 10 دستگاه موتورلانس برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی در ایام شهادت امام رضا(ع) حضور دارند، افزود: دو پایگاه اورژانس در اطراف حرم مطهر و یک پایگاه اورژانس نیز در حرم مطهر امام هشتم برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران آمادگی کامل دارند.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام دو بیمارستان صحرایی در مشهد مقدس و یکی از ورودی های این شهر مستقر می‌شوند و بیش از 500 نیروی اورژانس در این مراسم، مشارکت و حضور فعال دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: