کد خبر: ۵۵۲۸۹۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸

سخنگوی کرملین امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، از آنجایی که ناتو عملا با تمام توانایی‌های لجستیکی خود با روسیه مقابله می‌کند، این کشور هم تصمیمی مبنی بر "بسیج نسبی" نیروها در روسیه اتخاذ کرده است.

به گزارش شفاف، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه صریحا نسبت به دلایل این تصمیم اظهار نظر کرده است. حقیقت اینجاست که عملیات ویژه آغاز شده تا اهدافی را در اوکراین عملی کند. ما اکنون درواقع با تمام توانایی‌های لجستیکی ائتلاف نظامی ناتو مواجه شده‌ایم.

ولادیمیر پوتین روز چهارشنبه سخنرانی "بزرگ" خود را با محوریت الحاق اراضی اوکراین به خاک کشورش انجام داد و در سخنانش از "بسیج نسبی" نیروها در روسیه خبر داده است.

پوتین در صحبت‌هایش گفته بود: تهدید اتمی مورد استفاده قرار گرفته است. ما نه تنها در مورد گلوله‌باران نیروگاه اتمی زاپوریژیا آن هم با تشویق‌های غرب صحبت می‌کنیم که تهدید به یک فاجعه هسته‌ای است، بلکه در مورد اظهارات نمایندگان ارشد کشورهای ناتو در مورد امکان و مجاز بودن استفاده از تسلیحات کشتار جمعی علیه روسیه حرف می‌زنیم که همان تسلیحات اتمی است.

وی افزود: باید یادآورم شوم آنهایی که چنین اظهاراتی را درباره روسیه مطرح می‌کنند باید بدانند که کشور ما هم ابزار مختلفی برای نابودی دارد و در برخی از موارد این ابزار، از داشته‌های کشورهای ناتو هم پیشرفته‌تر هستند. وقتی یکپارچگی قلمروی کشور ما تهدید شود، ما از تمامی این ابزار برای حفاظت از مردم و کشور روسیه استفاده می‌کنیم. من بلوف نمی‌زنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: