کد خبر: ۵۵۲۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲

سرمربی تیم ملی نجات غریق با ابراز امیدواری نسبت به مدال‌آوری این تیم در مسابقات قهرمانی جهان، گفت: به جرات می‌گویم که قویترین تیم را عازم این رقابت‌ها کرده‌ایم.

به گزارش شفاف، محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق مردان در مورد شرایط این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان، گفت: تیم در شرایط خوبی قرار دارد بخصوص که برای اولین بار با 5 مرحله اردوی آمادگی آماده حضور در این رقابت‌ها شد. کیفیت اردوها مرحله به مرحله بالاتر رفت و این موضوع در روند آماده‌سازی ملی‌پوشان تاثیر مثبت داشت و کمک کرد تا تیم کامل و پرقدرت داشته باشیم.

وی که اولین مدال (طلا) نجات غریق ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را در اختیار دارد در مورد شرایط مدال‌آوری ملی‌پوشان در مسابقات پیش‌رو افزود: مسابقات به خاطر کرونا با وقفه دو ساله برگزار می‌شود و ایران با ترکیب کامل در بخش ملی شرکت می‌کند. با شرایطی که ملی‌پوشان دارند قطعا می‌توانیم در این رقابت‌ها صاحب مدال شویم.

سرمربی تیم ملی نجات غریق تاکید کرد: به جرات می‌گویم که در بخش مردان و بانوان قوی‌ترین تیم ملی عازم مسابقات قهرمانی جهان شده است.

وی در مورد شرایط دیگر کشورهای شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی جهان و اینکه «آیا شناختی از آنها دارید؟»، گفت: رقابت کشورهای مختلف در ادوار مختلف مسابقات و رکورد آنها را بررسی و آنالیز کرده‌ام. برخی پیشرفت نسبی داشتند و برخی هم دچار افت شدند که کرونا بی‌تاثیر در آن نبوده است.

ناظری تاکید کرد: مسابقات قهرمانی جهان رویداد خیلی بزرگی در رشته نجات غریق به حساب می‌آید که تمام کشورها با قدرت در آن شرکت می‌کنند. خوشبختانه از وضعیت تیم‌ها شناخت نسبی دارم.

مسابقات نجات غریق قهرمانی جهان از روز سه‌شنبه به صورت رسمی در ایتالیا آغاز می‌شود. ایران با 6 ورزشکار در بخش مردان و 4 ورزشکار در بخش بانوان در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: