کد خبر: ۵۵۴۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای از دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج بدون در نظر گرفتن اولویت درخواست کرد تا با مراجعه به سامانه رزرو، اطلاعات خود را بروزرسانی کنند.

به گزارش شفاف، سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای از دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت کرد تا به سامانه تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع مراجعه و نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند تا برای ثبت‌نام حج تمتع ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی بهتری انجام شود.

در متن این اطلاعیه آمده است:

باتوجه به ضرورت برنامه‌ریزی سازمان حج و زیارت درخصوص اعزام ودیعه‌گذاران حج تمتع و همچنین ایجاد پل ارتباطی میان این سازمان و ودیعه‌گذاران و اطلاع‌رسانی‌های مختلف، ایجاب می‌کند همه سپرده‌گذاران حج تمتع در اسرع وقت و فارغ از اینکه در چه سالی قصد تشرف به حج را دارند و یا نوبت آنان باشد، با مراجعه به سامانه تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع به آدرس: Reserve.haj.ir نسبت به درج و ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای و تکمیلی خود اقدام کرده و در پایان کد رهگیری دریافت کنند تا در آینده و پس از مشخص شدن کاروان‌های اعزامی بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری نسبت به انتخاب و ثبت‌نام در کاروان اقدام کنند.

بدیهی است مراجعه به این سامانه و اخذ کد رهگیری صرفاً به منظور بروزرسانی اطلاعات فردی افراد است و تشرف به حج تمتع براساس تعداد ویزای تخصیصی به ایران در هر سال و دعوت از مشمولین تشرف براساس اولویت‌های قبوض ثبت نامی و نیز ضوابط کشور میزبان خواهد بود و سازمان حج و زیارت بر این اساس نسبت به برنامه‌ریزی، فراخوان و اعزام افراد عمل خواهد کرد.

اولویت‌های تشرف و ضوابط اعزام به حج تمتع سال ۱۴۰۲ پس از انجام مذاکرات فی مابین با کشور عربستان و در زمان مقرر به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: