کد خبر: ۵۵۴۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
۲ خبر کوتاه از کشتی ایران

نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از کمپ تیم‌های ملی کشتی در محل اردوی تیم ملی کشتی فرنگی حضور یافتند.

به گزارش شفاف، علی کریمی فیروزجایی نماینده مردم بابل و کیوان مرادیان نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافتند.

نمایندگان استان مازندران ضمن تبریک قهرمانی و نایب قهرمانی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد زیر ۲۳ سال، برای تیم‌های ملی کشتی در رقابت‌های پیش رو آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

فیروزجایی و مرادیان همچنین ضمن قدردانی از زحمات فدراسیون به جهت پشتیبانی از تیم‌های ملی و امکانات مطلوب فراهم شده برای آن ها، برای حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی آرزوی موفقیت کردند.

مجوز حضور مرتضی قیاسی در تیم بلیش تاکستان صادر شد
بنا بر اعلام مسئولان سازمان لیگ، با توجه به نامه سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح و تأکید بر عملکرد بسیار خوب قیاسی در مسابقات جهانی سیزم سال گذشته، مجوز عقد قرارداد این کشتی گیر با تیم پتروپالایش بلیش تاکستان صادر شده است.

بدین ترتیب مرتضی قیاسی به عنوان کشتی گیر تیم پتروپالایش بلیش تاکستان در بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، جام یادگار امام (ره) به میدان می‌رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: