کد خبر: ۵۵۴۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۵۰ تن گندم خارج از شبکه توزیع در پیشوای ورامین خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار کیومرث عزیزی در این‌باره گفت:‌ در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار کالا ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با انجام مجموعه اقدامات هوشمندانه و فنب پلیسی از دپوی مقادیری قابل توجهی گندم خارج از شبکه توزیع در انباری واقع دریکی از روستاهای شهرستان پیشوا باخبر شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی همراه با نماینده اداره صمت به محل اعزام و در بازرسی از این انبار ۵۰ تن گندم دولتی که بدون مجوز قانونی دپو شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به این که ارزش گندم کشف شده برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه پنج میلیارد و ۷۵۰میلیون ریال برآوردشده است، اظهارکرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، عزیزی با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اولویت های اصلی پلیس است و با اقتدار کامل در چارچوب قانون و قاطعانه با قانون شکنان در این حوزه برخورد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و ارز، موضوع را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: