کد خبر: ۵۵۴۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲

اولین رویداد حمایت ملی از کسب و کار‌های کودک با نام «سکو» در راستای حمایت از کسب و کار‌های خرد فعال در حوزه کودک، برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف، طرح حمایت از کسب و کار‌های کودک و نوجوان (سکو) به منظور حمایت، رشد و فعال سازی هسته‌ها و مجموعه‌های فرهنگی هنری کودک و نوجوان، تجاری سازی نوآوری‌ها و کاربردی نمودن دانش و دستاورد‌های این حوزه از طریق اعطای خدمات مالی و اعتباری است.

شرکت‌ها، موسسه‌ها و کسب و کار‌های فعال در موضوعات مطروحه در سر فصل‌های ذیل مورد حمایت طرح قرار خواهند گرفت که عبارتند از:
۱. تکمیل و ارتقاء محصولات در موضوعات مورد حمایت
۲. توسعه زیرساخت تولید محصولات در موضوعات مورد حمایت
۳. تولید محصولات و خدمات در موضوعات مورد حمایت
موضوعات مورد حمایت:
موضوعات مورد حمایت طرح سرمایه گذاری و حمایت از کسب و کار‌های کودک و نوجوان به صورت مقطعی و بر اساس ظرفیت‌ها و اولویت‌های موجود اعلام می‌گردد. موضوع این کسب و کار‌ها عبارتند از:
• ساخت عروسک‌های بازی و نمایشی
• اپلیکیشن‌های تعاملی کودک و نوجوان
• تولید و ساخت هدایای کودک
• تولید و ساخت اسباب بازی‌های کودک و نوجوان
• بازی‌های رومیزی (برد گیم)
• بازی‌های موبایلی و دیجیتال
متقاضیان جهت شرکت در فراخوان سکو می‌توانند پس مطالعه شرایط از کانال‌های ارتباطی از طریق سامانه صندوق سپهر به نشانی ثبت نام و تا ۱۰/۰۹/۱۴۰۱ طرح نامه خود را در موضوعات مطروحه ثبت نمایند.
شایان‌ذکر است پس از داوری بر اساس ضوابط اعلامی، و با نظر هیئت داوران و اولویت بندی متقاضیان و کسب و کارها، تسهیلات در قالب قرض الحسنه به ارزش ۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، سرمایه در گردش به ارزش ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و وام بلا عوض به ارزش ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ارائه می‌گردد.
مهلت ارسال طرح نامه: ۱۰/۰۹/۱۴۰۱
داوری: ۱۹/۰۹/۱۴۰۱
ارائه تسهیلات: ۱۷/۱۰/۱۴۰۱

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: