کد خبر: ۵۵۵۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳

باشگاه پاری سن ژرمن امروز اعلام کرد که لیونل مسی به دلیل ورم در ناحیه تاندون آشیل پا نمی‌توند فردا برابر لوریان به میدان برود.

به گزارش شفاف، ۱۵ روز دیگر جام جهانی ۲۰۲۲ شروع خواهد شد و اردوی تیم ملی آرژانتین برای این رقابت‌ها از هفته دیگر برگزار می‌شود. لیونل مسی هم باید در اردوی آلبی سلسته حاضر شود و حساسیت‌ها روی او از همین حالا بسیار زیاد شده است. آرژانتینی‌ها در هراس از مصدومیت احتمالی مسی هستند و حاضر نیستند او هیچ ریسکی را قبول کند.

اخیرا گفته شده بود که مسی بندی در قراردادش دارد که به او اجازه می‌دهد دو هفته تا شروع جام جهانی از بازی برای پی اس جی خودداری کند. هنوز مشخص نیست این بند وجود دارد یا خیر، ولی امروز اعلام شد که او بازی برابر لوریان را به دلیل ورم تاندون آشیل از دست خواهد داد.

مسی که اخیرا به دلیل مصدومیت چند روزی را به دور از میادین ماند، چهارشنبه شب بدون مشکل برابر یوونتوس به میدان رفت، ولی فردا برابر لوریان حاضر نخواهد بود. باشگاه پاریسی اعلام کرده است که انتظار می‌رود مسی از دوشنبه و با رفع مصدومیت به تمرینات برگردد. پی اس جی هفته بعد باید برابر اوسر به میدان برود و سپس ملی‌پوشان در اختیار تیم‌های ملی خود قرار خواهند گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: